انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
علی علی علی چطوری؟

شب خوش.....
(23-03-2020، 23:26)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آگاهی بازرگانی:

یه دختر بیاد پیام خصوصی بده رل بزنیم......

پسرم از 13سالگی
یکم زود نیس؟:/
(23-03-2020، 23:26)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی باز در هر صورت من بیشتر وقتا تب فلش و باز دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ 140
ماها دیگه اینجا فسیل شدیم
چند وقت پیش داشتم فکر می کردم من ۲۰۱۳اولین اکانتمو زدن اینجا که چون رمزشو یادم رفت و آدرس ایمیلم اشتباه وارد شده بود مجبور شدم ۲۰۱۴این اکانتو بزنم و اون به یغما پیوست و الا ۲۰۲۰یعنی کن هفت ساله عضو اینجا داشتم فکر می کردم تا دوهزار چند اینجا باقی میمونه؟
(23-03-2020، 23:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2020، 23:37)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انصراف !

باحضور:

وقتی میشینی دیگه باید جواب بدی انصراف نداریم که !
جنبه داشته باش :>
از ابزار سوءاستفاده نکن ، پاسخ بده. 4fvf

صندلی داغ سوالاتی ازش انتظار میره که ارزش پاسخ داشته باشه !
ن اینکه هرکی میشینه ازش بپرسن وزیر ارتباطات کیه وزیر‌جنگ کیه !

+سو استفاده نیستا ، در هر صورت میتونستم ی روز جواب ندم سوالارو بلندم میکردن،خودم زودتر بلند شدم تا وقتشون گرفته نشه !
(23-03-2020، 23:45)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2020، 23:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2020، 23:37)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انصراف !

باحضور:

+سو استفاده نیستا ، در هر صورت میتونستم ی روز جواب ندم  سوالارو بلندم میکردن،خودم زودتر بلند شدم تا وقتشون گرفته نشه !
موافقم سوالا چرته و صرفا بدین جهته که طولانی باشن و به اصطلاح طرف مقابل رو کلافه کنند !
ولی خب تو که در جریان چنین سوالاتی بودی ( با توجه به اینکه از کاربرای قبلی هم پرسیده شده )
(23-03-2020، 23:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2020، 23:00)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الهی بمیرم برات !
اونهمه سوال باید جواب بدی ):

کی گفته ؟ D:

شک نداشتممممم انصراف میدیییی
مطمئن بودمممممممممممم به یه سوالم جواب نمیدییییییی6
(23-03-2020، 23:45)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
انصراف !

باحضور:

+سو استفاده نیستا ، در هر صورت میتونستم ی روز جواب ندم سوالارو بلندم میکردن،خودم زودتر بلند شدم تا وقتشون گرفته نشه !

بابا افرین تو خیلی با فرهنگی اگه دختر بودم باهات ازدواج میکردم حیف

خوب شود من انسراف دادم وگرنه الان نوبته من بود و به فنا رفته بودم
(23-03-2020، 23:51)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
انصراف !

باحضور:

بابا افرین تو خیلی با فرهنگی اگه دختر بودم باهات ازدواج میکردم حیف

خوب شود من انسراف دادم وگرنه الان نوبته من بود و به فنا رفته بودم
*شد
*انصراف

املا یاد بگیر جا ازدواج Big Grin
(23-03-2020، 23:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من سوالای خاص خودمو دارم. گفتم از همه میپرسم (:

نظرت درباره..
من؟
صدرا
مهران
صابر
مهسا
غزل
اعزازی
مدیر پزشکی
مدیر موزیک فعلی؟
دانستنی های فعلی؟
مدیر موبایل ها؟
ناظم؟
نفس
ستین
علی(hidden)
زرآ :-| (|HEllen|)
رها(faust)

بی عدب!
تو نمیدونی اسم خانوما رو اول مینویسن؟!!!!
نوچ نوچ نوچ نوچ... 3