انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-04-2020، 12:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:19)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطورین با حالا Big Grin

سلام نفسمــــــــــــ Heart
خوبی؟؟؟ Big Grin

سلام عزیز Heart
خوب
تو خوبی ؟

شکر Heart
اره منم خوبم Big Grin
چخبرا؟
چرا من همش سکسکه میکنم؟؟
(04-04-2020، 12:30)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:29)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا ناراحت نیستم یلدا بهم اعتماد داره تمام

گهسا یه تشکر کردم چرا میزنی

خداروشکر Smile

ممنون

فقط یکی بگه دعوا سره جی شروع شد
(04-04-2020، 12:28)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به من نمیدی که Dodgy
منم میدادم وگرنه Angel
شاید. 
این علی اما خیلی قانون چرتی داره!
حتی بهش سپاس میدی هم اون بهت نمیده!
ایکاش ان‌سپاس یاب داشت فلشخور میدیدم کیا سپاس بک نمیدن Telegh_59
قضاوت نکن بِرادر،حواسم نبود
دغدغه سپاس ندارم مثل شما دیگه..
واسه این بچه بازیا پیر شدیم 
]:
من انقدر ایشونو تگ می کنم تا بیاد ببینم کیه
یه دور بیا حداقل باهم اشنا شیم خب!

ایکاش یه قانونی اقا صابر بزاره اگه نویسنده‌ای موضوعاتش از مدیری که کمترین موضوع رو داره بیشتر بشه محروم بشه :-| (فهمیدیدن چی گفتم دیگه؟)
همین قانون برای ارسالها هم باشه
(04-04-2020، 12:29)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"-HIDDEИ-

تیم مدیریت قبلا سالم و پاک بودن الان چه بلایی سرشون آوردین؟!

الانم خوبن فقط یکم بعضی موقعه ناز دارن Big Grin
(04-04-2020، 12:31)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:27)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم Undecided

کی میدونه ینی؟ Huh

نمیدونم مخوایی سرچ کنم Smile

نه عزیزم زحمت میشه Heart  Big Grin
خودم میگردم Shy
چ زحمتی اخه Smile

قربونت برم Heart
(04-04-2020، 12:30)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(04-04-2020، 12:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احتمال میدم اسم من اون وسط اضافس (:

نه اتفاقا اول اسم تو گذاشتم بعد بقیه (:

بخواطر سپاس فقط؟
من به این مظلومی!
(04-04-2020، 12:33)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایکاش یه قانونی اقا صابر بزاره اگه نویسنده‌ای موضوعاتش از مدیری که کمترین موضوع رو داره بیشتر بشه محروم بشه :-| (فهمیدیدن چی گفتم دیگه؟)
همین قانون برای ارسالها هم باشه

خخخ اون موقعه من و ایسان اولین نفر محروم میشیم