انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-04-2020، 14:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی نامردی برادرتو دعوت نکردی

فقط یه جشن ساده بود Big Grin Tongue
خخخخ
(04-04-2020، 14:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتی بیا بیقرار انگار که اومد بهار
گفتی بیا سر زده انگار که عید اومده
بذار مهتابو پیرهن کنم چشمتو روشن کنم
سکه ی دیدار بشم عیدی واسه یار بشم
منم اون یار شیرین منم اون یار با ناز
واسه ی عاشقه دلتنگ دلم خونه ی دلباز

23  Telegh_01

دیوونه شدی رف:ngh:
(04-04-2020، 14:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

23  Telegh_01

خوبی تو =/
[ -> ]

23  Telegh_01

ی بیت دیگه شعر بگی اخطارت میشه 80درصد Telegh_59

خاهرم کاتتتتتت
منو دعوت نکردی Dodgy Big Grin
(04-04-2020، 14:27)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 14:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فقط یه جشن ساده بود Big Grin  Tongue
خخخخ

ای جاااان((:
خوشت اومده هااا
(04-04-2020، 12:14)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 12:00)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 11:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-04-2020، 11:59)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان

سلام

چطوری خوشتیپ می خوایی خوابی که دیدمو برات تعریف کنم Big Grin
اگه افرادی توش باشن که من نمیشناسمشون نه.
میشناسی خیلی هم اشنا
ی سوال مگه ناظم با رها نبود 33
(04-04-2020، 14:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خاهرم کاتتتتتت
منو دعوت نکردی Dodgy  Big Grin

با آقایون کات کنین اون نذاشت Big Grin Tongue

بچه ها دیگه شوخی و ول کنیم
هیو دیدی امیر حسین اوند منو زد
(04-04-2020، 14:27)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

فقط یه جشن ساده بود Big Grin Tongue
خخخخ

حیف میخواستم رقصتو با امیرحسین ببینم حیف
راستی امیرحسین این تکوانده بلده خدا بهت رحم کنه غزل بهتر بود ها