انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-04-2020، 14:50)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم به معایب برادر بودن Telegh_01
بیاید فرهنگ سازی کنیم وقتی کسی داخل ارسالی تگ شده وقتی نقل قول میکنیم @ اونو برداریم (:

حالا تو اواتار با ریش و پش* بزار Telegh_01

ببین بهتر شد؟ Rolleyes
(03-04-2020، 14:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:49)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیکه به دخترایی که به پسرای اینجا میگن داداش:

+دختره تک فرزنده ولی اندازه یوسف نبی داداش داره:v

بقیه رو نمیدونم
اما من پیش اومده به رفیقای دخترمم گفتم داداش !! 3cy

دیقا + مادر و پدر :|
(03-04-2020، 14:50)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن تَک فرزندیم نه به اندازه یوسف نبی داداش داریم  Telegh_00

دوست اجتماعی Telegh_01
(03-04-2020، 14:52)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اونقدری که تو ستاد انتخابات "رئیسی" برادر پیدا کردم.
هیچ جا پیدا نکردم ..
همه بسیجی خوشجل موشجل (((:
ای جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااان Bf9

(03-04-2020، 14:47)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:45)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:44)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:43)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا پ.خ شاید فامیل شدیم :v
من فامیل زیاد دارم  Undecided

درجه یکاشو زیاد کن :v

چ دور چ نزدیک بازم زیاده

باشه پس پس کات بای Telegh_43 

ن نرو غلط کردم بات فامیل میشم (:
(03-04-2020، 14:50)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن تَک فرزندیم نه به اندازه یوسف نبی داداش داریم  Telegh_00

منو میگه داداش به خودت نگیر !  25r30
(03-04-2020، 14:52)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:50)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیاید فرهنگ سازی کنیم وقتی کسی داخل ارسالی تگ شده وقتی نقل قول میکنیم @ اونو برداریم (:

ببین بهتر شد؟ Rolleyes

اینو گذاشتی بت میگم داداچی
(03-04-2020، 14:52)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ببین بهتر شد؟ Rolleyes

یکم با ملایمت برخورد کن
میگرخن
(03-04-2020، 14:48)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:47)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:46)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:45)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:44)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فامیل زیاد دارم  Undecided

اشکال نداره
ناظم هم بهشون اضافه میشه  Big Grin

تو بیا ببینم شیطووووووووووون 14k

خخخخخ
تو راهم Big Grin

جون جون بفرما D:

باورم نمیشه همین شخصیتی داشته باشی
احساس میکنم یکی دیگه داره حرف میزنه Big Grin
(03-04-2020، 14:52)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2020، 14:49)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیکه به دخترایی که به پسرای اینجا میگن داداش:

+دختره تک فرزنده ولی اندازه یوسف نبی داداش داره:v

خخخ
عجبا
همینو با به پسرا ی تگ فرزند گفت

پسرا هدفشون یکیه
مسیرا فرق داره Telegh_01
(03-04-2020، 14:53)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ببین بهتر شد؟ Rolleyes

یکم با ملایمت برخورد کن
میگرخن
Telegh_59 نه این اون نیست