انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 348 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-04-2020، 20:01)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 19:57)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه کلا برام سواله در پروفایلتان چه چیزی است که این چنین آن را چک می کنین؟((:

خودمم دارم روانی میشم (:

ولی خدایی ش پیداش کن منم کمک کنم صندرلا رو برگردونیمD:
(08-04-2020، 20:16)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدم اول انسانیت ، ادب و احترام .

قدم دوم انسانیت ، بحث با ادب و احترام .

کسی که حق با اونه ، حق رو میگه هیچوقت با فحش و توهین به مقدسات بقیه اونو بیان نمیکنه .
اینجوری حرف و عقاید خودشم زیر سوال میره .

حرفه نق جواب نداره درود به شرفت ای مرد
میشه بگی ایا شما به مهسا اخطار دادی؟
عاااییی حوصلم

اسمتو پرسیدم ؟ یادم نیس! معرفی کن ی بار دیگه (:
بچها جواب اینجور افراد رو ندید !

کسی شخصیت خودش رو با اینجور حرف زدن نشون میده ارزش نداره حتی پیاماشم بخونی .
(08-04-2020، 20:18)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:01)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 19:57)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه کلا برام سواله در پروفایلتان چه چیزی است که این چنین آن را چک می کنین؟((:

خودمم دارم روانی میشم (:

ولی خدایی ش پیداش کن منم کمک کنم صندرلا رو برگردونیمD:

من همون بحث سیاسی رو به بحث صندرلا ترجیح میدم والا D:
(08-04-2020، 20:15)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:15)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:13)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ادم فضایییییییییی
هورااااااااااااااا^^

خواب دیدی یا ارزو کردی؟

منظور کاربرای قدیمه-_-

ایه اینا

قدیمین باید بگی دایناسور ها
ما جدیدم ادم فضای هستیم :10
(08-04-2020، 20:11)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من این بحثو تموم می کنم فقط چون می دونم اخر نداره و اینجا هم جاش نیست
فقط بگم کتاب ویل دورانتو ما ننوشتیم که ((:!
خودشون نوشتن بهتره یه دور کامل مطالعه ش کنین تا ببینین ناپلئون با وجود سیاستهای زیباش استعمارگر هم بوده

آخر که داره جاش ولی شاید این جا نباشه اما مطمئن باشید کانالیزه شدن آخر عاقبت نداره
(08-04-2020، 20:18)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:15)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ روز چرتی...
بازم اگه بپرسم چطوری میگی خوبم؟

اره(:
(08-04-2020، 20:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچها جواب اینجور افراد رو ندید !

کسی شخصیت خودش رو با اینجور حرف زدن نشون میده ارزش نداره حتی پیاماشم بخونی .

چشممم
جوابه منو بده لطفا 17
(08-04-2020، 20:15)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:11)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من این بحثو تموم می کنم فقط چون می دونم اخر نداره و اینجا هم جاش نیست
فقط بگم کتاب ویل دورانتو ما ننوشتیم که ((:!
خودشون نوشتن بهتره یه دور کامل مطالعه ش کنین تا ببینین ناپلئون با وجود سیاستهای زیباش استعمارگر هم بوده

از اولم باید اینکارو میکردی عزیزم -.-
بحث نکن (;

سلام شک مقدمه یقینه پرسیدن هم باعث تعالی آدمه دقت کنید