انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 348 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-04-2020، 13:50)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2020، 13:46)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا کلمه ها برعکسه؟ Dodgy

سلام بهت (:
یعنی چی برعکسه؟

هیچی درست شد 14
من ب همه مشکوکم... Dodgy
دیگه ب کسی اعتماد ندارم... Dodgy
(09-04-2020، 13:54)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ب همه مشکوکم... Dodgy

اره! خصوصا وقتی کاربری اولین ارسالش اینجا باشه!!!
من تا سالها نمیدونستم عنوان کاربری فرعی رو چطور عوض کنم
ولی خب اون بنده خدا هم با اکانت قبلیش فحاشی و مزاحمتی ایجاد نکرده بود در نتیجه محروم هم نشد پس چه دلیلی داره اکانت جدید بزنه؟
(09-04-2020، 13:44)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بچه ها آناهید هستم?

سلام
اناهید خانوم
خوش اومدید
(09-04-2020، 13:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2020، 13:54)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ب همه مشکوکم... Dodgy

ولی خب اون بنده خدا هم با اکانت قبلیش فحاشی و مزاحمتی ایجاد نکرده بود در نتیجه محروم هم نشد پس چه دلیلی داره اکانت جدید بزنه؟
ینی شما میگین اون شخص نیست؟؟
ی سوال پیش اومد برام؟؟؟؟؟؟
(08-04-2020، 20:35)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:33)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا الله
سلام

سلام
خوبی
خبر
امیرحسین به مهسا اخطار داد اونم رفت 17
به امیرحسین میگیم لغو کنه یا به من بده اون اخطار رو قبول نمیکنه اخه انجمن بدون اون حال نمیدههههه

ای بابا Sad

سلام ب همه
سلام ایسان جان
(09-04-2020، 14:03)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2020، 13:59)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من ب همه مشکوکم... Dodgy

ینی شما میگین اون شخص نیست؟؟
ی سوال پیش اومد برام؟؟؟؟؟؟

با چهارتا ارسال نمیشه گفت.
بفرمایید
(09-04-2020، 14:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-04-2020، 13:44)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بچه ها آناهید هستم?

سلام
اناهید خانوم
خوش اومدید 33

ممنون.میشه خودتو معرفی کنی
مناسبت ۲۱فروردین چیه؟