انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 348 ]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
موندم چرا امیر حسین انقدر دوست داره بهم اخطار بده*.*
(08-04-2020، 20:26)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اینا دیگه صرفا شوخی به نظر نمیان ؟ |:
من دارم میترسم .

یبارم بت گفتم هیچی علمی تخیلی نیست (نظر شخصی باز) :|
(08-04-2020، 20:22)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:18)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی خدایی ش پیداش کن منم کمک کنم صندرلا رو برگردونیمD:

یه Manipulate Time پیدا کردم، اما به طور دقیق سفر در زمان نیست
چند وقت پیش توی یوتیوب یه سری وایبا راجبش دیدم سرم تیر کشید نمیدونم چرا
طوری ک دوباره به اهنگای تو گوش دادم D:
با چند نفر دیگه یه ذره تخصص داشتن ارتباط تصویری برقرار کردم کلا راجب مسائل چاکراهای بدن و زمان بحث کردیم
دارم یه رابط پیدا میکنم که به یه سری چیزای دیگه وصل شم ..

من میگم نظرت راجع نظریه جهانهای موازی چیه؟
شاید صندرلا در جهان دیگری به موازات این جهان زندگی می کنه@-@
(08-04-2020، 20:27)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:26)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دارم میترسم .

نیسBd7
(08-04-2020، 20:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچها جواب اینجور افراد رو ندید !

کسی شخصیت خودش رو با اینجور حرف زدن نشون میده ارزش نداره حتی پیاماشم بخونی .

عاقا چیشده ب منم بگین خو...):
(08-04-2020، 20:25)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-04-2020، 20:21)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشممم
جوابه منو بده لطفا 17

حالا چه فرقی داره کی اخطار داده اسپم ندین ._.

یه انجمنه یه مهسا
(08-04-2020، 20:27)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من دارم میترسم .

آقای داریوش هم یه بار گفته : اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد. 
و درمورد صندرلا نظر تمام جهان همینه D:
(08-04-2020، 20:27)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میگم نظرت راجع نظریه جهانهای موازی چیه؟
شاید صندرلا در جهان دیگری به موازات این جهان زندگی می کنه@-@

یه تئوری هست میگه جهان موازی از یه تغییر نسبت به اون خط اصلیه از نقطه 0 بدست میاد
ک باز میرسیم به تایم لعنتی -__-
(08-04-2020، 20:29)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من دارم میترسم .

آقای داریوش هم یه بار گفته : اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد. 
و درمورد صندرلا نظر تمام جهان همینه D:
نه من به جهانهای موازی اعتقاد راسخ دارم
شب کابوس میبینم*_____*