انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2020، 1:44)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 1:42)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دست راست برای کارای قدرتیه

جیزز کرایست (((:
خدا این فکرو منحرف نکنه.

یعنی بخاطر همینه امتحان حسابداری افتاد چون تخته رو نمی دید؟D:
(12-04-2020، 1:44)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف زدن با بانو چی؟D:

بانو باید در طبقه و جایگاهی ک من هستم باشه D:

(12-04-2020، 1:46)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی بخاطر همینه امتحان حسابداری افتاد چون تخته رو نمی دید؟D:

یه گیمر همیشه چشماش ضعیفه خب (:
بیخیال ، جوون مردم رو اذیت نکنیم.
(12-04-2020، 1:47)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 1:44)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف زدن با بانو چی؟D:

بانو باید در طبقه و جایگاهی ک من هستم باشه D:

اگه دوتاتون یه intp مهرماهی چپ دست باشین که هیچی پیش نمیره ._.
(12-04-2020، 1:49)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوتا intp مگه ب هم نگاهم میکنن؟
(12-04-2020، 1:48)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون وقت به من میگی مهربون
تو که مهربون تری حتی*-*
(12-04-2020، 1:48)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیگه بارکدی که باید میچسبوندی رو چسبوندی (:
(12-04-2020، 1:50)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 1:49)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوتا intp مگه ب هم نگاهم میکنن؟

فکر کنم اصلا نزدیک هم نشن
این رابطه از پای بست ویرانه
(12-04-2020، 1:50)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون وقت به من میگی مهربون
تو که مهربون تری حتی*-*

نه بابا ((:

(12-04-2020، 1:51)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دیگه بارکدی که باید میچسبوندی رو چسبوندی (:

نه پسر اشتباه نکن ، به افکار خودم چسبوندم.
(12-04-2020، 1:52)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر کنم اصلا نزدیک هم نشن
این رابطه از پای بست ویرانه

بیا واسه یه لیموی تک پر یه نارنج پیدا کن D: