انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2020، 15:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر زنگ زدن:||
)شارژ یا قبض گوشی)
دیدم که میگمD:

اینارو ببین.
وقتی من زنگ میزنم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس
وقتی اونا زنگ میزنن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس

خیلی شت:||
بعد تو بااین اوضاع انتظار داری کار مهم بود بهت زنگ بزنن؟._.

زنگ هم بزنن ریجکت میکنم خیلی من احمقم.
چون یکی بهم زنگ بزنه خیلی حرف بزنم عذاب وجدان میگیرم !!!
(12-04-2020، 15:37)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:26)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا بخاطر همون غیرفعالش نمی کنم چون هی باید بگردی

من دیگه رد بدم میرم تو پروفایل طرف جستجو ارسال میزنم نقل قولش از خودمو پیدا میکنم.
البته کسی که داشتم باهاش حرف میزدما ، میرم تو پروفایل همون.

اینم خوبه ولی واقعا گاهی حس گشتن نیست
(12-04-2020، 15:33)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب ...
خطم خرابههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههBg4
(12-04-2020، 15:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:39)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:37)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جوونم هاسکی توام Tongue  Wink  Heart

جآن جآن D:
بیا ببرمت پارک

غزلTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

جانم هاسکی (:

خدا نکشتت مردم از خنده25r3025r3025r3025r30

بعد کرونا میبرمت امریکا تو نمیتونی تو ایران باشی 8
(12-04-2020، 15:36)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:29)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:28)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:25)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الانم آواکادویی؟؟

Guns n roses
Nirvana

a singer??

Taxi driver

زارتتتت-___-
(12-04-2020، 15:39)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه من لویس کاپالدی اون نقشو داشت :>

من اصلا فکر نمیکردم با سبکای دیگه ای به جز متال و راک حال کنی. آفرین.

حدستم درست بود
17 سالگی به سنگین ترین و میشه گفت اخرین حد هوی متال نو متال یا ترش متال گوش میدادم
و چیز خشن تر و گوش خراش تری نبود دیگه ارضام کنه. کلا گیتار الکتریک کلیشه شد
در حد ک صدای جوشکاری ساختمونا چیز جدیدی بود D:
از اون موقع به بعد دیگه همه چی گوش میدم تابع یه سبک نیستم
(12-04-2020، 15:40)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر زنگ زدن:||
)شارژ یا قبض گوشی)
دیدم که میگمD:

اینارو ببین.
وقتی من زنگ میزنم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس
وقتی اونا زنگ میزنن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس

خیلی شت:||
بعد تو بااین اوضاع انتظار داری کار مهم بود بهت زنگ بزنن؟._.

زنگ هم بزنن ریجکت میکنم خیلی من احمقم.
چون یکی بهم زنگ بزنه خیلی حرف بزنم عذاب وجدان میگیرم !!!

احمق چرا...سواستفاده گر نیستی-_-
(12-04-2020، 15:41)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:39)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:37)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جآن جآن D:
بیا ببرمت پارک

غزلTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

جانم هاسکی (:

خدا نکشتت مردم از خنده25r3025r3025r3025r30

بعد کرونا میبرمت امریکا تو نمیتونی تو ایران باشی 8

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
چرا خوشگلم؟ Tongue
(12-04-2020، 15:41)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 15:33)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب ...
خطم خرابههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههBg4

تو انجمن بگو

من گیخواستم این گساعیل رو توی پ.خ حل کنم که ترسیدی چون فقط بلدی ابرو ببری کی بود که برای مهران اون کار رو گیکرد

حیف من یاد نگرفتم بروی کسی رو ببرم یه دلیل خواستم که جرا ازم متنفری که یه دلیل غیر منطقی اوردی

مثل شقایق دلیل بیار که ادم نتونه جواب بده

من صدبار عرض خواهی کردم چون اهل دوستیم نه دعوا صدبار از بیشتر انجمن حتی وقتی اونا منو ناراحت کردن معذرت خواستم

برای مثال ملیکا حرفی گفته بود که من گاراحت شده بودم ولی باز من ازش معذرت خواستم من هیچ وقت طرف دار دعوا نبودم بفهم اینو وگرنه تویی که دو سال ازم کوچیکتری چرا باید ازت معذرت بخوام ها