انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-04-2020، 12:30)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:29)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:03)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاالله سلامTelegh_09

سلام عزیزم
خوبی ایسان جان  Heart

ایسان واقعا به قدرتت پی بردم لحظه اییی که عکس پیج منو گذاشتی شروع به فالو کردن پیج من کردن
چیکارشون کردی ازت ترسیدن  Big Grin  Tongue
یه دختره هم از اومد پرسید واقعا دوست ایسانی  Big Grin

عالی Big Grin ت خوبی Heart

من فدات Heart هیچ کار میزارم همون لحظه فالورا میره بالا Big Grin من اینم دیگ1111

اسمشو میدونی Smile

منم عالیی

شیطونک Big Grin

اسمشو گذاشته ریحان

Heart
خخخخخخخخخ Big Grin
شناختمش Big Grin

(11-04-2020، 12:28)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:26)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:25)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افرین باید از اول این کارو میکردی

بس کنید دیگ بحث ارشو ب اندازه ی کافی عابروم رفته Undecided

چشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

چه خبرا اینجا که هواش عشقی برای دو نفر خیلی حال میده
بی خبری  Undecided از بی خبر بودنخستم

خخخخ
فکر میکرد من از نیرم
(11-04-2020، 12:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:16)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون روز که گفتم ایسان بهش رو نده به حرف من گوش نکردی همین میشه

استغفرالله Telegh_09

(11-04-2020، 12:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داره بارون میباره.. 29

سلام Heart هوا دو نفرست پس Tongue

سلام بانوو Heart
خوبی؟
اره ناجورررر Wink Big Grin Tongue

سلام کردم بداخلاققققققققق 1717171717
(11-04-2020، 12:23)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:51)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو بودی میگفتی از صنم زودتر نویسنده شدی؟
صنم همون فالنه دیگه؟

اولش فکر کردم این طوره ولی بعد یه جا تو گ.آ های قبلی بود دیدم نه درست میگه
اره همون فالنه
بیشتر شوخی بود و زیاد هم مهم نیست^^
وقتی شوخی میکنی اطلاع بده تا خلقی علاف نشه :-|
اون زمان کاربرای عادی برچسب نداشتن ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/۲۰۲۰۰۴۱۱-۱۳۱۷۵۸.jpg
صنم سال ۲۰۱۵ که ۱۵ سال هم داشت نویسنده بود!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۰۰۴۱۱-۱۳۱۷۳۶-Chrome.jpg
نه نداشتن
اینا از کجا؟ O_o
اره گفتم که رفتم گ.آ دیدم بهش تبریک می گفتن من نشده بودم
اگه به علم غیب ایمان اورده باشی باور داشتن به سفر در زمان اسون تره  Telegh_05

(11-04-2020، 12:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:51)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 11:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

صنم همون فالنه دیگه؟

اره همون فالنه

اینارو از کجا آوردی؟
یا دسکاریش کردی؟
تو به ناظم بودنت ببال Telegh_02
(11-04-2020، 12:32)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام کردم بداخلاققققققققق 1717171717

اولم بداخلاق خودتی
دومم یکبار دیگه مزاحم شی من می دونم با تو
بسه دیگه بابا
مت هی هیچی نمیگم
هی میگم بزار خونسردی خوودمو نگه دارم
اگه یبار دیگه به من پیام خصوصی بفرستی یا تگم کنی
(11-04-2020، 12:32)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:30)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:29)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:03)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام عزیزم
خوبی ایسان جان  Heart

ایسان واقعا به قدرتت پی بردم لحظه اییی که عکس پیج منو گذاشتی شروع به فالو کردن پیج من کردن
چیکارشون کردی ازت ترسیدن  Big Grin  Tongue
یه دختره هم از اومد پرسید واقعا دوست ایسانی  Big Grin

عالی Big Grin ت خوبی Heart

من فدات Heart هیچ کار میزارم همون لحظه فالورا میره بالا Big Grin من اینم دیگ1111

اسمشو میدونی Smile

منم عالیی

شیطونک Big Grin

اسمشو گذاشته ریحان

Heart
خخخخخخخخخ Big Grin
شناختمش Big Grin

(11-04-2020، 12:28)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:26)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:25)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افرین باید از اول این کارو میکردی

بس کنید دیگ بحث ارشو ب اندازه ی کافی عابروم رفته Undecided

چشمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

چه خبرا اینجا که هواش عشقی برای دو نفر خیلی حال میده
بی خبری  Undecided از بی خبر بودنخستم

خخخخ
فکر میکرد من از نیرم

25r3025r3025r30ای خدا
(11-04-2020، 12:32)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:23)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

صنم همون فالنه دیگه؟

اره همون فالنه
نه نداشتن
اینا از کجا؟ O_o
اره گفتم که رفتم گ.آ دیدم بهش تبریک می گفتن من نشده بودم
اگه به علم غیب ایمان اورده باشی باور داشتن به سفر در زمان اسون تره  Telegh_05
از دوران نویسندگی من عکسی نیست؟
من خودم ندارم._.

عشقـــمـــــــــ تـــــولــــــدتــــــــــ مـــبــــــارکــــــــــــــ Heart Heart Heart Heart Heart
29 29 16 16 48 48 44 44
(11-04-2020، 12:32)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:19)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:16)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون روز که گفتم ایسان بهش رو نده به حرف من گوش نکردی همین میشه

استغفرالله Telegh_09

(11-04-2020، 12:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داره بارون میباره.. 29

سلام Heart هوا دو نفرست پس Tongue

سلام بانوو  Heart
خوبی؟
اره ناجورررر Wink  Big Grin  Tongue
عالی ت خوبی Big Grin دیروز گفت و گو مون نیمه موند Big Grin Tongue
(11-04-2020، 12:32)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:30)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-04-2020، 12:26)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این همون پروفایل چند روز پیشته که^^

نه آواتارامونو مث اینکه همون نشون میده. 

ولی اواتار من همونه که قبلا گذاشته بودم نه فعلی
می بینی که نوشته زمان محلی سال ۲۰۱۶

عه آره تو فرق داری 
من ولی مطمئنم قبلا این عکسو نداشتم . Telegh_26