انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 350 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-04-2020، 2:02)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2020، 1:43)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2020، 22:51)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا -_-

عشقت :> !

مخالفم !

مخالف باش ! 25r30
(14-04-2020، 2:32)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مخالف باش ! 25r30

جوونی -_- 25r30
(14-04-2020، 2:44)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2020، 2:32)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مخالف باش ! 25r30

جوونی -_- 25r30

تو هنوز بیداری (((:
(14-04-2020، 3:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو هنوز بیداری (((:

تو به یه خون اشام شک داری؟ (:
صبح بخیر
همه خوابن 17
خداوکیلی من خواب نبودم!
(14-04-2020، 8:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداوکیلی من خواب نبودم!

سلام اقا محمد
صبح بخیر
چرا من نمیتونم با گوشی با اکانت خودم بیاممممممممم
شقایقم
(14-04-2020، 8:47)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2020، 8:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداوکیلی من خواب نبودم!

سلام اقا محمد
صبح بخیر
شقایقم
مطمئنی رمزتو صحیح وارد میکنی؟
وقتی رمزتو وارد میکنی دقت کن کیبورد رو انگلیسی کنی و اعداد نگلیسی بنویسی. 
(14-04-2020، 8:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2020، 8:47)Eskafill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خداوکیلی من خواب نبودم!

سلام اقا محمد
صبح بخیر
شقایقم
مطمئنی رمزتو صحیح وارد میکنی؟
وقتی رمزتو وارد میکنی دقت کن کیبورد رو انگلیسی کنی و اعداد نگلیسی بنویسی. 

زمزم درست بود.اینگیلیسی بود
و اینکه من فقط اولین بار ک با گوشی اومد رمزه الیاسو زدم.
دفه های بعدی ک اومدم اصلا رمز نزدم.خود ب خود وارد انجمن شدم/:
چیکار کنم؟