انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 350 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2020، 22:13)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه خانواده ی متمدنی بهم برگ اصل هدیه میدن._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو ببین چه خاصه (((:
(12-04-2020، 22:16)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:08)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:05)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:05)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جناب دکتر من شنیدم شما مدرک مازوخیست هم گرفتین
درسته؟._.
نه نگرفتم.
کی این مدرکو می گیرین؟
مدرک لیزینگ چی؟
البته ایشون شکسته نفسی میفرمایند. وگرنه با این احوالی که من تاحالا از ایشون دیدم باید مازوخیست متخصص باشه ! بلکم فوق تخصص
اقا محمد من در دنیا ی واقعی که نویسنده هستم.
مدیران اینجا به غیر از شما لقب نویسنده ی متخصص را به من نمیدهند.
یک ستاره هم ندارم.
چه کنم؟
میگن نویسنده متخصص در شان شما نیست. داریم یه گروه طراحی میکنیم به اسم فوق تخصص نویسندگی که فقط شما و آنتوان دو سنت-اگزوپری توانایی عضویت درش رو داشته باشید
(12-04-2020، 22:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01Telegh_01Telegh_0125r3025r3025r3025r30
ایولا به همه

(12-04-2020، 22:16)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ساناز مارک کینگ ادوارد
نخی 8 تا 10 تومن
نخر بنظرم :|

نههه به صرفه نی Tongue Smile Smile Tongue Tongue Tongue

مهران رمان نوشتم ببین خوبه 10
(12-04-2020، 22:17)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:15)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:13)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:12)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:10)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هروقت که بشه.من  تا حالا نشنیدم. الان نویسنده ی فیلم خروج به من زنگ زد.
بررسی میکنم.

عجیبه که شما نشنیدین استاد
این مدرک خیلی معتبره حتی توسط انجمنAPA هم تایید شده
حالا به نظرم روش کار کنین
میدانم حانوم.
بله بله.
مقسی مادام.

استاد نظرتون راجع دلریوم چیه؟._.
دلیریوم که اشفتگی ذهنیه.
میگن نویسنده ها به دلیل اینکه زیاد فکر می کنن دچارش میشن میخواستم بدونم شما چطور باهاش کنار میاین؟._.

نگفتی اسمشو چی بزارم؟؟
(12-04-2020، 22:18)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوچ کردی رفتی بالاتر به ولله.

حالا عکس کت شلوار گذاشتیم دلیل به رویال فمیلی بودن نیست (:

اختیار دارید جناب ، همیشه متواضع بودید شما‌.
(12-04-2020، 22:19)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایولا به همه

(12-04-2020، 22:16)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ساناز مارک کینگ ادوارد
نخی 8 تا 10 تومن

نههه به صرفه نی Tongue  Smile  Smile  Tongue  Tongue  Tongue

چشمممم لینک یا اسمشو بده
شاید باورت نشه اولین رمانی که میخونم مال توعخ تو عمرم نخواندم رمان
(12-04-2020، 22:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:13)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه خانواده ی متمدنی بهم برگ اصل هدیه میدن._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو ببین چه خاصه (((:

منم کراش زدم روش*-*
یه حسی بهم میگه این بنده دا از پشت دستگاهش داره به ریش ما میخنده :-|
ما باهاش تفریح نمیکنیم! اون با اسکل شدن ما تفریح میکنه !!!
(12-04-2020، 22:20)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:19)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 22:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایولا به همه

[ -> ]
ساناز مارک کینگ ادوارد
نخی 8 تا 10 تومن
نههه به صرفه نی Tongue  Smile  Smile  Tongue  Tongue  Tongue
چشمممم لینک یا اسمشو بده
شاید باورت نشه اولین رمانی که میخونم مال توعخ تو عمرم نخواندم رمان
برو توی ارسال های امروز دومین دونه دگان رها و مهتاب