انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 350 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2020، 20:32)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نعهه.گره هنزفریتو با جونو دل باز کنی ببینی گوشیت شارژ نداره Angry  6

گره هندزفری من که باز نمیشهTelegh_02
(12-04-2020، 20:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از بدترین چیزا...وسط درس چک نویست تموم شه یکی دیگه پیدا نکنی 17

ریاضی؟
(12-04-2020، 20:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:32)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من اگه ببینم باز نشه میکوبونمش به درو دیوار بعدم گوشیمو میزنم. Big Grin
(12-04-2020، 20:37)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از بدترین چیزا...وسط درس چک نویست تموم شه یکی دیگه پیدا نکنی 17

ریاضی؟

اره ._.

(12-04-2020، 20:37)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من اگه ببینم باز نشه میکوبونمش به درو دیوار بعدم گوشیمو میزنم. Big Grin

نه من هنو به اون درجه از خشونت نرسیدم Big Grin Tongue Tongue
پوکییییییدممممم crying 6

دونا خواهش میشه از بلک لیست در بیاری

و یکم در مورد رمان نویسی کمکم کنی؟
(12-04-2020، 20:42)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رمانت موضوعش چیه؟
(12-04-2020، 20:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:24)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:20)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2020، 20:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا خیلیم مهمه crying  crying  crying
فدات شم با اگاهم Big Grin

ننننننننننن crying  crying  crying  crying
نشی بی اگاهم Dodgy

برا من مهمهههههه crying  crying  crying  crying
بزا بشم با اگاهم Big Grin

خیر crying  crying  crying  crying  crying  crying
دهن منو وا نکن مهسا  Dodgy  Dodgy  Dodgy

بلهههه crying  crying  crying  crying  crying
چشم با اگاهم crying

ن crying crying crying crying crying
افرین گلم Blush
(12-04-2020، 20:42)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اولی رو متاسفم
دومی رو کمک در مورد شروعش؟محتواش؟چی؟
(12-04-2020، 20:29)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زود گذشت یا چه زود دیرشد

حاجی همیشه میخوام بهت یه نخ تارف کنم نمیدونم چرا ..