انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 363
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-05-2020، 21:21)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2020، 21:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2020، 21:11)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احتمالا هم دچار سوء تفاهم شدید! من یادم نمیاد توی گفتگومون لفظ بدی به‌کار برده باشم!!
این بار دومه که ابزار نفرت کردید!!! دیگه ول نمیکنم Smile

چه قد جدی میگیری
من اظهار نفرت نکردم
اونم به تو؟ 
به بچه کلاس هشتمی؟
چرا اخه؟
 اونم واسه دفعه دوم؟
کلی گفتم 
آخه آدم دنبال هر چی باشه جذبش می‌کنه دنبال آزاد بودن فحشی اگه فضا باشه فحش جذب می‌کنی 
بقیه فحش میدن تو دریافت می‌کنی 

چرا آنقدر دنبال حاشیه ای انصافاً؟(:
بچه نهمی البته :-| (بچه هم نه، خردسال -_- )
دفعه قبلم گفتی فکر میکردم باشعور و سرسنین باشی !

خب خردسال:|
گفتم فکر میکردم نه اینکه فکر نمیکنم
فعلیه مربوط به گذشته که بیانش به عدم دلالت موضوع در حال دلالتی ندارد 
 به هر حال خیلی خوبه که انقد حوصله داری که به اینکه دیگران باهات مشکل دارن یا نه فکر می‌کنی!
به شخصه با کسی مشکلی ندارم 
اگه هم بخوام با کسی مشکلی داشته باشم قطعا کسی که چهار پنج سال از من کوچک تر باشه رو هدف قرار نمیدم 
و از حرفام منظوری ندارم
حالا خیلی دوستداری بشین تا فردا صبح برداشت های مختلف از حرفام استخراج کن!

(25-05-2020، 21:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2020، 21:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2020، 21:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا ساعت چهار بیدارم امشب -_-

چرا ملوس من؟

استرس دارم عزیزم |:
نمیتونم بخابم ..

الهی 
به اتفاقای خوب فکر کن(:
به خودت ایمان داشته باش(:

منم برم فردا امتحان دارم 
شبت شیک(؛
(25-05-2020، 21:26)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-05-2020، 21:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چرا ملوس من؟

استرس دارم عزیزم |:
نمیتونم بخابم ..

الهی 
به اتفاقای خوب فکر کن(:
به خودت ایمان داشته باش(:

منم برم فردا امتحان دارم 
شبت شیک(؛

الان به باورِ این جمله که خدا بزرگه خیلی نیاز دارم ! |:

موفق باشی عزیزم (:
شبت بخیر .. *.*
(25-05-2020، 9:57)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبل از شاملو را نمیدانم
اما بعد از شاملو، همه‌ی عاشقان ماست خودشان را
کیسه کردند و در جایی به نام افق محو شدند!!
قبل از «آیدا»، امثال آیدا کم نبود
اما نگاه شاملو، آیدا را «آیدا» کرد
و یقین دارم
وقتی شاملو، آیدا را «خدای_کوچک_من» خطاب قرار داد
دیگر کسی نتوانست
جمله‌ای عاشقانه تر از آن بنویسد!

واقا راسته =)

دقیقا !
دوستان دسترسی به شبکه ندارم ، نیستم !
شرمنده همه !
ute
رفت و ایموجی خمیازه مارو اخر فراهم نکرد :v