انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 363
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-05-2020، 12:03)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:01)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 11:58)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 11:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 11:48)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب نداشته باش D:
دور از شوخی سعی کن کمترش کنی البته الان اکثرا دچارش شدیم
مثلا اگه ۷ بار یه چیزیو تمیز می کنی ۶ بار بشه
میخوای اکانتتو بدی به ریحان؟D:

میخواستم میدادم بهش تا الان چون هفته پیش بحثش بود
روراست میخوام بدم به خدا برم (:
یادگاری میمونه!
شوخی می کنم
آره
چه خبرا زود میرسه!

خبر چی؟
همین اکانتم!
(20-05-2020، 12:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:03)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای تغییر روحیتون رنگ امیزی کنین.
حتی کاغذ سفیدُ ..
497

زرا فکر کنم یه ۲۰ تا اطلاعیه برات اومده بود D:

برا مَن ؟
دو سه روزه پاک کردم اطلاعیه و پ.خ رو .
از اون موقع 5 تا بیشتر اطلاعیه نداشتم . بعضی وقتا نمیاد برام
چطور؟ چیشده ؟
(20-05-2020، 12:07)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:03)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:01)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 11:58)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 11:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخواستم میدادم بهش تا الان چون هفته پیش بحثش بود
روراست میخوام بدم به خدا برم (:
یادگاری میمونه!
شوخی می کنم
آره
چه خبرا زود میرسه!

خبر چی؟
همین اکانتم!
تو گ.آ داشتین بحث می کردین

(20-05-2020، 12:07)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 12:03)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای تغییر روحیتون رنگ امیزی کنین.
حتی کاغذ سفیدُ ..
497

زرا فکر کنم یه ۲۰ تا اطلاعیه برات اومده بود D:

برا مَن ؟
دو سه روزه پاک کردم اطلاعیه و پ.خ رو .
از اون موقع 5 تا بیشتر اطلاعیه نداشتم . بعضی وقتا نمیاد برام
چطور؟ چیشده ؟

اخه ویرایش می کنی اطلاعیه میره
اها نمیدونستمD:
فک کردم کسی کار داشته 497
والا اون موقع هیشکی تو گ.ا نبود :|
(20-05-2020، 12:11)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من بودمD:
(20-05-2020، 12:11)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یسری حوصلشون سر میره (:
میشینن میخونن
خسته ام من خسته ام من

کفتر بال و پر شکسته ام من D:
محتادا نمیگیرن  14k