انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 363
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیشب یه خواب عجیب دیدم -___-
لعنت به این سکوت

دکتر پرهام خوابمو تعبیر میکنی؟
(20-05-2020، 20:55)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 19:37)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 18:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 18:34)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم میخاد  ت کله دانش آموزای پاچه خوارو گلوله خالی کنم  aah
خوبی برگزاری محدود کلاس ها اینه که نسل دانش اموزای دستمال‌کش منقرض میشه:-| (با مبتلا شدن به کرونا)

کدوم چنل خوندی ؟ D:
والا راضی ب مرگشون نیستم -_-
ولی خیلی رومخن :||
کمپ مدرسه بود بنظرم :-|
اگه جزئیات زندگی خودتو هم بررسی کنی یه جورایی دستمال کشیا :-| من که هستم Confused  بعضی وقتا لازمه خداییش!!

عآ D:
نیستما :| مثلا کجاها ؟ .__.
سلام....
عآه زندگی
هیچکس خوابای مزخرف و عجیب من و نمیبینه
اگه بگم از خنده روده ب رمیشید/=
(21-05-2020، 11:33)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پس نگو
(21-05-2020، 11:49)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-05-2020، 11:33)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پس نگو

باشع/=
(20-05-2020، 22:27)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2020، 16:07)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکس خور رو بدین تا یه عکس خنده دار قبل رفتن بزارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/trol-jadid-www-Patugh-ir-24.jpg

یعنی چه؟!
متوجه نشدم!
یارو دستش درد میکنه میکنه تو.............. Big Grin

(21-05-2020، 9:14)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لعنت به این سکوت

دکتر پرهام خوابمو تعبیر میکنی؟
دکتر نیستم کارمندم.کارمند ناسا.
بگو.

سلام به همه ی دوستان عزیز نر و ماده.

من برم یه کم جمع و جور کنم چون عموم و زن و بچش میخوان بیان.
گل تو این شانس.
کی میره این همه راهو D: