انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-06-2020، 23:55)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:52)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:49)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس سامان  crying  crying  crying  crying

سامان كيه؟

نمیدونی؟؟؟ Huh  Huh  Huh

ن |:

من بگیرمت گردونتو میشکنم Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

بله؟؟
(03-06-2020، 23:53)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:24)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می‌ترسیدم از ارتفاع
یک شب روی بلندترین پل شهر
گفت نمی‌توانیم باهم باشیم
که به درد هم نمی‌خوریم...
نه گریه کردم، نه نارحت شدم حتی...
اما از همان شب از هیچ ارتفاعی هراس ندارم
که من سقوط را تجربه کرده‌ام یک بار...
از "بلندای یک احساس"...

هرگز به عقب نگاه نکن .. اگه سیندرلا واسه برداشتن کفشش برمیگشت ، هرگز پرنسس نمی شد ! بعضی وقتا ، باید بعضی چیز ها رو  " رها " کنی ... .

تا وقتی به این فکر چسبیده‌اید که دلیل خوب زندگی نکردنتان بیرون از وجودتان است، هیچ تغییر مثبتی رخ نمی‌دهد. تا وقتی مسئولیت خود را به دوش دیگران بیاندازید که با شما بی‌انصافی می‌کنند –یک شوهر لات، یک کارفرمای زیاده‌طلبی که از کارمندانش حمایت نمی‌کند، ژن‌های ناجور، اجبارهای مقاومت‌ناپذیر- وضع شما همچنان در بن‌بست می‌ماند. تنها خودِ شما مسئول جنبه‌های قطعی موقعیت زندگی خود هستید و فقط خودتان قدرت تغییر دادن آن را دارید. حتی اگر با محدودیت‌های بیرونی همه جانبه‌ای درگیرید، هنوز آزادی و حق انتخاب پذیرش برخوردهای مختلف نسبت به این محدودیت‌ها را دارید.

?اروین یالوم

برای رسیدن به موفقیت ، آسانسوری وجود نداره .. ،
باید از پله بری .. -_-
(03-06-2020، 23:56)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:55)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:53)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:52)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:51)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوابم نمیبره دیگ جان توTelegh_01Telegh_01

قسمتاي مهمشو ك نگفتم

ن جان من میگفتی ..
امشب خواب نبینم صلواتTelegh_01

١٨ سالت شد بيا بگم

منتظرمTelegh_01

ميخواي الان بگم؟ (((:
(03-06-2020، 23:56)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:55)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:54)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:52)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سامان كيه؟

نمیدونی؟؟؟ Huh  Huh  Huh

ن |:

ميزارم تو خيالاتت غرق شي :|
من عادت دادم بدجوری غرق بشم کمکم کن crying crying
(03-06-2020، 23:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:56)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:55)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:53)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:52)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قسمتاي مهمشو ك نگفتم

ن جان من میگفتی ..

١٨ سالت شد بيا بگم

منتظرمTelegh_01

ميخواي الان بگم؟ (((:

ببینم چی میشه Big Grin
(03-06-2020، 23:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:53)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:24)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می‌ترسیدم از ارتفاع
یک شب روی بلندترین پل شهر
گفت نمی‌توانیم باهم باشیم
که به درد هم نمی‌خوریم...
نه گریه کردم، نه نارحت شدم حتی...
اما از همان شب از هیچ ارتفاعی هراس ندارم
که من سقوط را تجربه کرده‌ام یک بار...
از "بلندای یک احساس"...

هرگز به عقب نگاه نکن .. اگه سیندرلا واسه برداشتن کفشش برمیگشت ، هرگز پرنسس نمی شد ! بعضی وقتا ، باید بعضی چیز ها رو  " رها " کنی ... .

تا وقتی به این فکر چسبیده‌اید که دلیل خوب زندگی نکردنتان بیرون از وجودتان است، هیچ تغییر مثبتی رخ نمی‌دهد. تا وقتی مسئولیت خود را به دوش دیگران بیاندازید که با شما بی‌انصافی می‌کنند –یک شوهر لات، یک کارفرمای زیاده‌طلبی که از کارمندانش حمایت نمی‌کند، ژن‌های ناجور، اجبارهای مقاومت‌ناپذیر- وضع شما همچنان در بن‌بست می‌ماند. تنها خودِ شما مسئول جنبه‌های قطعی موقعیت زندگی خود هستید و فقط خودتان قدرت تغییر دادن آن را دارید. حتی اگر با محدودیت‌های بیرونی همه جانبه‌ای درگیرید، هنوز آزادی و حق انتخاب پذیرش برخوردهای مختلف نسبت به این محدودیت‌ها را دارید.

?اروین یالوم

برای رسیدن به موفقیت ، آسانسوری وجود نداره .. ،
باید از پله بری .. -_-
مشکل من اینه که از پله هم نمیشه برم
.
در یک مصاحبه تلویزیونی مجری برنامه از بیل گیتس راز موفقیتش رو پرسید بیل گیتس هم یک چک درمیاره و میگه هرچقدر دوست داری برای خودت بنویس !!
مجری برنامه میگه منظور من این نبود ، پرسیدم چطوری موفق شدین ؟ بیل گیتس چک رو پاره میکنه و میگه راز موفقیت من همینه ، برخلاف شما من هیچ فرصتی رو از دست نمیدم ... !
(03-06-2020، 23:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(03-06-2020، 23:51)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوابم نمیبره دیگ جان توTelegh_01Telegh_01

قسمتاي مهمشو ك نگفتم

ن جان من میگفتی ..

١٨ سالت شد بيا بگم

من ۱۱ ماهو ۲۸ روز مونده ۱۸ بشم میشه به من بگی

هنوز ١٨ نشدي
(03-06-2020، 23:57)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سامان كيه؟

نمیدونی؟؟؟ Huh  Huh  Huh

ن |:

بله؟؟

غلط کردم بانو کوچیکتم هستم Angel  Angel
(03-06-2020، 23:58)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ن جان من میگفتی ..
امشب خواب نبینم صلوات:telegh_01:

١٨ سالت شد بيا بگم

منتظرم:telegh_01:

ميخواي الان بگم؟ (((:

ببینم چی میشه :D

عمرا بگم
(03-06-2020، 23:58)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2020، 23:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
قسمتاي مهمشو ك نگفتم

ن جان من میگفتی ..

١٨ سالت شد بيا بگم

من ۱۱ ماهو ۲۸ روز مونده ۱۸ بشم میشه به من بگی

هنوز ١٨ نشدي

نمیسه بگی Sad crying

اصلا خودت مگه ۱۸ Tongue Tongue Tongue