انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-05-2020، 20:15)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:12)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:12)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیلاااااااااااااااااااامممممممممممممم

عه تو اومدی (:
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممم​مممممممممممممممممممممممممممممم

اره اومدم عشقممممممممممممممممممممممم29
خوبی نفس31
اسمم همونی ک تو گفتی شد497

خوش اومدی ^^
من غزلم ن نفس |:
اره اره Telegh_15
(29-05-2020، 20:16)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:12)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر گل انجمن

خجالت ندهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
من گل نیستم
خلم49725r3025r3025r3025r30
(29-05-2020، 20:15)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:43)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:29)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو از حال و روزم چه میدانی ؟:۷

انشات خوب نیس ؟ D:
من نوشتنم ی جورایی خوبه  ولی از موضوع انشاها بدم میاد :||
مثلا میگفتن هر چ میخاهی بنویس خیلی خوب میشد .___.

انشام تو دوران مدرسه و دبیرستان همیشه فوق العاده بود

همیشه دبیران ادبیاتم معتقد بودن باید نویسنده شم

اع چ خوب
ضرب المثل دادن بنویسیم ): سوال امتحانه .

مگه دوازدهم نیستی؟

مگه صحنه نداری؟
(29-05-2020، 20:16)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه متن کدوم اهنگه؟

ممنونم بد نیستم
چه خبرا؟
دلم برات تنگ شده بود که (:
چند وقت بود ندیده بودمت
عزیزمممم لطف داری تو
خب بهم پیام میدادی 
منو مگه دیدی؟ D:
متن یه آهنگ سنتی از سالار عقیلیه
یکی دوبار تلویزیون پخش کرده
(29-05-2020، 20:18)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:15)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:43)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 19:29)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو از حال و روزم چه میدانی ؟:۷

انشات خوب نیس ؟ D:

اع چ خوب

مگه دوازدهم نیستی؟

مگه صحنه نداری؟

هستم
صحنه ؟منظورت حضوریه؟
عی موضوعا انشا رو بهمون دادن ک خونه بنویسیم بریم اونجا وارد کنیم D: بقیه سوالارو نَ
(29-05-2020، 20:19)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:16)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه متن کدوم اهنگه؟

ممنونم بد نیستم
چه خبرا؟
دلم برات تنگ شده بود که (:
چند وقت بود ندیده بودمت
عزیزمممم لطف داری تو
خب بهم پیام میدادی 
منو مگه دیدی؟ D:
متن یه آهنگ سنتی از سالار عقیلیه
یکی دوبار تلویزیون پخش کرده

چه جالب
تاحالا نشنیدم
ببخشید دوستان.
مامانم اینجاست.
اومد اینجا.
حدود ساعت شیش بود که اومد.
میخواست احوال بپرسه.
حالا میگه نفرست.
چه میدونم دبه در اورده میگه نفرست.
میگه به اونا چه.
واقعا راسته.
باور کنین الان تو اتاق تنهام اون تو پذیراییه.
مامانه دیگه.
یک هفته دیگه میشه تولد چهل سالگیش.
(29-05-2020، 20:20)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:18)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
انشات خوب نیس ؟ D:

اع چ خوب

مگه دوازدهم نیستی؟

مگه صحنه نداری؟

هستم
صحنه ؟منظورت حضوریه؟
عی موضوعا انشا رو بهمون دادن ک خونه بنویسیم بریم اونجا وارد کنیم D: بقیه سوالارو نَ

صحنه امتحانیست که در حوزه تصحیح و نمره دهی میشود:|

تا کی مهلت داری برای انشا؟

موضوع چیه؟
(29-05-2020، 20:18)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-05-2020، 20:16)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام بر گل انجمن

خجالت ندهcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
من گل نیستم
خلم49725r3025r3025r3025r30

تو از گل بالاتری
(29-05-2020، 20:22)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید دوستان.
مامانم اینجاست.
اومد اینجا.
حدود ساعت شیش بود که اومد.
میخواست احوال بپرسه.
حالا میگه نفرست.
چه میدونم دبه در اورده میگه نفرست.
میگه به اونا چه.
واقعا راسته.
باور کنین الان تو اتاق تنهام اون تو پذیراییه.
مامانه دیگه.
یک هفته دیگه میشه تولد چهل سالگیش.
 اگه مامانت ۴۰ سالشه
تو ۲۴ سالن
یعنی ۱۶ سالگیشون به دنیا اومدی؟
:|