انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بسمه تعالی
✨ ضمن خسته نباشید خدمت مدیران محترم مدارس دوره اول و دوم متوسطه به استناد بند ج شماره ۱۶ بخشنامه بازگشایی مدارس به شماره ۱۴۰/۱۳۹ مورخ ۹۹/۲/۲۳وزارت متبوع به اطلاع می‌رساند تدوین هر نوع برنامه امتحانی (ارزشیابی غیر حضوری ) ویژه خرداد ماه و ارائه آن به دانش آموزان پایه هفتم و هشتم (دوره اول متوسطه ) و دهم و یازدهم (دوره دوم متوسطه نظری) ممنوع بوده و مدیران محترم می بایست با هماهنگی دبیران خود نسبت به اعمال یک نمره واحد به عنوان نمره ارزشیابی مستمر و پایانی از تمام یا برخی فعالیت های مندرج در بند ۱۶ بخشنامه فوق الذکر (طبق نظر دبیر محترم) برای دانش آموزان ذینفع اقدام نمایند . لذا تاکید می گردد برنامه های امتحانی ارائه شده از سوی واحد های آموزشی به دانش آموزان در اسرع وقت لغو گردد و در صورت برگزاری امتحانات با مدارس متخلف برخورد خواهد شد . ضمناً عدم حضور دانش آموزان در آزمونهای حضوری پایه نهم ، غیبت محسوب می گردد.

?《 اطلاع رسانی آموزش و پرورش 》?

حالا بیا وسط حالا بیا بیا بیا

نهم های بدبخت crying

(28-05-2020، 15:50)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ایدی کر مبه روژک چندانه کچ بوت شت دبن
توش دتهوه ببی به دکتر؟
روژین ادی تل کتم دیه

ببم بخشی اودمی گویکم خوارد
@*SIRVAN*
تلم نماوه
بو چها قسه؟
(28-05-2020، 16:45)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@*SIRVAN*
تلم نماوه
بو چها قسه؟
کاره قورکی کردم بخشه دی

روبیکا یا واتساپت هیه
129f
(28-05-2020، 16:51)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 16:45)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@*SIRVAN*
تلم نماوه
بو چها قسه؟
کاره قورکی کردم بخشه دی

روبیکا یا واتساپت هیه
اوه باسی مکه
دستت خوش به اصلا
نا نیمه هر یره باشه

(28-05-2020، 16:52)Purple نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
129f

کمک نمیخوای حاجی؟
(28-05-2020، 16:54)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 16:51)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
@*SIRVAN*
تلم نماوه
بو چها قسه؟
کاره قورکی کردم بخشه دی

روبیکا یا واتساپت هیه
اوه باسی مکه
دستت خوش به اصلا
نا نیمه هر یره باشه

(28-05-2020، 16:52)Purple نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
129f

کمک نمیخوای حاجی؟

نه مرسی
(28-05-2020، 16:54)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
@*SIRVAN*
تلم نماوه
بو چها قسه؟
کاره قورکی کردم بخشه دی

روبیکا یا واتساپت هیه
اوه باسی مکه
دستت خوش به اصلا
نا نیمه هر یره باشه

[ -> ]
129f

کمک نمیخوای حاجی؟
باس دم بخشی اهان؟؟
خیلی بدبختم!(اَم)
درست همون سالی که واسه نمومه قبول شدم نمومه هارو لغو کردن :-|
الانم که امتحانات همه لغو شده الا ما!
همشم بخواطر دوماه دیرتر بدنیا اومده .-.
(28-05-2020، 17:09)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بدبختم!(اَم)
درست همون سالی که واسه نمومه قبول شدم نمومه هارو لغو کردن :-|
الانم که امتحانات همه لغو شده الا ما!
همشم بخواطر دوماه دیرتر بدنیا اومده .-.

Big Grin Big Grin Big Grin
(28-05-2020، 15:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 15:32)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 15:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 15:29)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-05-2020، 15:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying  crying  crying  crying  crying  crying

یکی بیاد به من یاد بده crying  crying  crying  crying

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۰۰۵۲۸-۱۷۰۰۲۱.jpg
استغفرالله.____.
مرسیبیییییییی
خواهش
بر ببین الان خوبه
خوبه...یکم سر جدولاشم کار کنی بهتر میشه