انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اهل تهرانی؟
(15-10-2020، 12:14)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 اهل تهرانی؟

نهههههههههههههههه|:
MISSION COMPLETE
AXT_EROR
I AM ROBOT ANDROID
KARA 400
وحید روبیکا داره؟

روبیکا داری؟

روبیکا داری؟
ENEMY SPOTTED
KARA:YOU FOOL
MARKOS:NO WITH THE SAVLY GO!
PARHAMBig GrinONT MOVE
AMUNBig GrinISPLAYS EGAMITO

(15-10-2020، 12:17)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وحید روبیکا داره؟

روبیکا داری؟

روبیکا داری؟
من از اکیپ رفتم بیرون.
(15-10-2020، 12:17)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
":ǟrǟֆɦ :м" وحید روبیکا داره؟

روبیکا داری؟

روبیکا داری؟

چم

(15-10-2020، 12:17)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ENEMY SPOTTED
PARHAMBig GrinONT MOVE

[ -> ]
وحید روبیکا داره؟

روبیکا داری؟

روبیکا داری؟
من از اکیپ رفتم بیرون.
پس امضات چیه دیگه
(15-10-2020، 12:15)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2020، 12:14)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 اهل تهرانی؟

نهههههههههههههههه|:

اهل کدام شهری؟
(15-10-2020، 12:17)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ENEMY SPOTTED
PARHAMBig GrinONT MOVE

[ -> ]
وحید روبیکا داره؟

روبیکا داری؟

روبیکا داری؟
من از اکیپ رفتم بیرون.

منم همینطور
خیلی خیلی شرمندم ولی ایده اکیپ الان یکم عجیب غریبه..اگه بخوام دوستامو بیارم میشه کل بچه هایی که در حال خاضر تو فلش انلاین میشن! این دیگه اکیپ نیست که.. گذاشتن اسم همشون تو امضامم یکم غیر معقولانست
ما همه با هم رفیقیم دیگه
من خیلیم خوشحال میشم ابجی شما باشم LOL
اگرم gp زدین به منم بگین
من از اکیپ رفتم بیرون و چهار ماه دیگه وارد اکیپ میشم.
دلایل:
1-نام:
ما اعضای کشتی کج و WWE نیستیم و علاقه خاصی به کشتی کج نداریم.
2-اعضا:
حداقل این اکیپ به سه تا نویسنده نیاز داشت.
(15-10-2020، 12:10)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-10-2020، 12:06)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینطوری بهتره .. یه دور میزنه ادم و میره bathtime
صحبت میکنیم حالا راجبش D:

نمی گی دل ما تنگ میشه((:
بی صبرانه منتظرمD:

ازین به بعد میام پ.خ وِلو میشم اینطوری بهتره D:
باشِ باشِ D;