انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-10-2020، 10:27)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هومممم
تو هم برو پونی کوچولو ببین<=

باش باش

هاها بیمزه

قبلا دیدم...

پونی خیلی بیمزه بود کلا 
کلا هرچی میریم جلوتر کارتونای کودک نوجوون بی مزه تر و لوس تر میشن مثلا همین الانشم بخواییم اسکوبی دو یا بن تن یا حتی پاورماف گرلز یا سریالای قدیمی دیزنی چنل یا کارتون نتوورک کلا اونا رو هرموقع ببینی باز جذابه 
الان خیلیییی حساس شدن میخوان هیچ خشونتی نباشه هیچ چیز دارم و تراژیکی نباشه و خیلیا از کارتونا رو ریمستر کردن کلا گرافیکشو خراب کردن و دیگ کلا مثل قبل نیس

پس تیتان ها به پیش رو ببین<=
(14-10-2020، 10:41):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=34276
اقا صابر چند تا اکانت

ایشون صاحب سایته!
میتونه هر چقد دلش میخواد اکانت داشته باشه!
( دموکرات )
(14-10-2020، 10:21)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:18)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نچD:
فدات Heart
۲۱ تموم شد رف پیر شدم._.

۲۳._.

نشی(:
این شعر برا اینه ولی برا توام میخونم
شقا جون پیره دنده عقب میره:ngh:Telegh_59Telegh_01

یاداشت شد4xv
Telegh_01
(14-10-2020، 10:42)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:27)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاها بیمزه

قبلا دیدم...

پونی خیلی بیمزه بود کلا 
کلا هرچی میریم جلوتر کارتونای کودک نوجوون بی مزه تر و لوس تر میشن مثلا همین الانشم بخواییم اسکوبی دو یا بن تن یا حتی پاورماف گرلز یا سریالای قدیمی دیزنی چنل یا کارتون نتوورک کلا اونا رو هرموقع ببینی باز جذابه 
الان خیلیییی حساس شدن میخوان هیچ خشونتی نباشه هیچ چیز دارم و تراژیکی نباشه و خیلیا از کارتونا رو ریمستر کردن کلا گرافیکشو خراب کردن و دیگ کلا مثل قبل نیس

کارتون مورد علاقه ی داداشم!
(14-10-2020، 10:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:42)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تونستی روبیکا رو نصب کنی؟):!
(14-10-2020، 10:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:41):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=34276
اقا صابر چند تا اکانت

ایشون صاحب سایته!
( دموکرات )

من 12 تا اکانت دارم همرو محروم کردن با این اکانت 13 تا سه روز محروم شد واسه همینBg4
(14-10-2020، 10:45)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تونستی روبیکا رو نصب کنی؟):!
نه..
باید مثه اسنپ نصبش کنم
وایستا
خونه به خونه
کوچه به کوچه
از این محله
به اون محله
(14-10-2020، 10:45):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-10-2020، 10:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشون صاحب سایته!
( دموکرات )

من 12 تا اکانت دارم همرو محروم کردن با این اکانت 13 تا سه روز محروم شد واسه همینBg4

چه خبرتونه
چهههه خبرتوووونهههه!
cry2