انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تعداد سپاسات تاریخ تولدو نشون نمیده؟
خاک به سرم خودمو تگ کردم

(13-10-2020، 13:20)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
":ǟrǟֆɦ :м"

الان تاریخ تولد خودمه
(13-10-2020، 13:20):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک به سرم خودمو تگ  کردم

(13-10-2020، 13:20)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
":ǟrǟֆɦ :м"

الان تاریخ تولد خودمه

دهمی؟
(13-10-2020، 13:22)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2020، 13:20):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک به سرم خودمو تگ  کردم

الان تاریخ تولد خودمه

دهمی؟

9
نت داغووووووووووووووووووونهp336
اخی..
(13-10-2020، 13:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رفتم سرویس دیگه خریدم واسه اینترنت از مخابرات کلا همونه تغریبا تازه با حجم کمتر و پول بیشتر! 40 تومن 
قبلا 25 بود حجمشم بیشتر بود
از راهزن هم بد ترن این جماعت!
کسی به فکر مشتری نیست تو ایران حتی اگه شده با هم دیگه تبانی میکنن که قیمتا بره بالا این فرصت رو نداشته باشی بری از یکی دیگه نت بخری ، بگن خب همه چی گرون شده
این مورد آخر تو کل کشور صدق میکنه دیگه از بحث نت هم خارجه!
(13-10-2020، 13:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2020، 13:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رفتم سرویس دیگه خریدم واسه اینترنت از مخابرات کلا همونه تغریبا تازه با حجم کمتر و پول بیشتر! 40 تومن 
کسی به فکر مشتری نیست تو ایران حتی اگه شده با هم دیگه تبانی میکنن که قیمتا بره بالا این فرصت رو نداشته باشی بری از یکی دیگه نت بخری ، بگن خب همه چی گرون شده

وای وای وای وای
فقط همینو میتونم بگم!
حالا از بحث نت ک بگذریم
برنامه شاددددددددددددددددد
امروز شاهد زجر کشیدن یک دانش اموز بودم..وسط امتحان "امتحان ماهانه"شاد هنگ کرد
فقط گریه میکرد..اینقد گریه کرد منم گریه گرفت/:
همه چیشون***است(:
(12-10-2020، 10:28)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قوانین :

• از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید!

• از گذاشتن شماره,آی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید

• اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید

• اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند

• پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید

• از فینگلیش تایپ کردن خودداری کنید

• اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید
سیلام. Smile بیاین بحرفیم Big Grin
(13-10-2020، 13:57)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-10-2020، 13:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وای وای وای وای
فقط همینو میتونم بگم!
حالا از بحث نت ک بگذریم
برنامه شاددددددددددددددددد
امروز شاهد زجر کشیدن یک دانش اموز بودم..وسط امتحان "امتحان ماهانه"شاد هنگ کرد
فقط گریه میکرد..اینقد گریه کرد منم گریه گرفت/:
همه چیشون***است(:
لعنتیای دزد.
کسی هم دنبال حل مشکل نیست ، فقط رفع تکلیف میکنن خودشونو گول میزنن که وظیفه من در همین حده ، یا انجامش دادم حالا برم خسته شدم |:
دیدگاه حل کردنی ندارن از دَم عین یه کارمند کار میکنن. (ریتم کارمند ایرانی) گرچه مشکل از بیخ و بُنِ
آره خبر دارم اینم مصیبتیه
بجای کارت ملی باید فیشی که دفتر پیشخوان داده رو عکس بندازی راستی
من الان ببینم میتونم ثبت ناممُ تکمیل کنم یا نه