انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-01-2021، 18:23)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اسمشو پیدا کردم رمان جن زده. سرچ کن تو انجمن هست.
خودم دارم رمان مینویسم/:
نه دوس ندارم /:
(23-01-2021، 18:31)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 18:23)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اسمشو پیدا کردم رمان جن زده. سرچ کن تو انجمن هست.
خودم دارم رمان مینویسم/:
نه دوس ندارم /:

منم خیر سرم باید جلد دوم داستانمو تایپ کنم بزارم

(23-01-2021، 18:31)Theo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 18:30)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوخی میکنیم جوش نیار

والا دیروز همینجوری شوخی شوخی زدین مارو بن کردین , دیگه میترسم xdd

واقعا؟ من دیروز نبودم. کی بن کرد؟ دمش گرم خوب زوری داشته
اگه بدون معذرت خواهی از فوحش های دیروز اکانت بسازی گزارش میشی.
قول بده که دیگه فوحش های دیروز رو تکرار نمیکنی.
خرنیستیم که جیگر ؛/
(23-01-2021، 18:36)Theo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 18:35)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه بدون معذرت خواهی از فوحش های دیروز اکانت بسازی گزارش میشی.

داداش یه زحمت بکش برو این تاپیک صفحه آخرش بخون :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=21365&action=lastpost
آفرین...
به من قول بده که دیگه فوحش های دیروز رو تکرار نمیکنی وگرنه من حق گزارش دارم.
(23-01-2021، 14:42)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تایم بیکاری سر میزنم  Telegh_46

پس قبلا خیلی بیکار بودی Telegh_01
(23-01-2021، 18:20)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 18:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دل میزنم به دریا
بیا سر قبرم فردا
دل بزنی به گردش
نم چی چی
....
واییی خدایا لبیک میخوام برم توش باورم نمیشه 0-0
آهای جماعت اگه جوون مرگ شدم بدونید این شخص منو کشته
فق ط قبلش بگو چقدر ترسناکه

نه نه اصلا ترسناک نیست فقط قبلش یه شلوار اضافی بردار ((:

اگه میترسی نخون نمیخوام جوون مرگ شی هنوز آرزو داری کوچولو .-.
تا حالا چیز ترسناکی ازت ندیدم و نه خوندم :/
آرزو که صد در صد دار
اما مثل خونه مک کامی خودم با اختیار خودم و تو بی تقصیری پس بازم بزار Smile
امیر حسامی یا ممد گاو کش؟
(23-01-2021، 18:39)Theo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 18:38)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آفرین...
به من قول بده که دیگه فوحش های دیروز رو تکرار نمیکنی وگرنه من حق گزارش دارم.

حاجی همونجا قول دادم دیگه , ولی بازم چشم , اینجا هم جلوی جمع قول میدیم دیگه فوحش و افتراح و دشنام به کسی ندیم : )
thanks comrade