انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-01-2021، 23:41)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:40)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا این بنده خدا شاید نمیخواد شمارشو بدونن :/
کامل نیس شمارش.-.
ب من چ ارش گذاشته بود.-.
عجب، چرا دقت نکردم؟
تو خاندانتون معلم ریاضی دارید؟ که فامیلیشم ملکی باشه؟
(23-01-2021، 23:43)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:39)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاااااااااااااع
به به ، معاونِ معاون صابری پس
ساچ واو
ما مخلصیم (:

دلمون برات تنگ شده بود ..

دانشگا میرفتی؟
چی میخوندی؟
(23-01-2021، 23:43)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:41)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام زیبای جذاب
فدات بخوبیت
چ خبراع؟

قربووونت^-^
(:
سلامتی ط چ خبر؟
هی میگذره  cof
بفرما قهوه :/
(23-01-2021، 23:43)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:41)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کامل نیس شمارش.-.
ب من چ ارش گذاشته بود.-.
عجب، چرا دقت نکردم؟
چون بی دقتی
نمیدونم ولی اشتی داریم Undecided
کلی معلم ریاضی هست فامیلیشونو نمیدونم.-.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:40)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=196582 @

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=199234 @
من این تگ کردنو درس حسابی یاد نگرفتم
چطورین عزیزای من؟
نام کاربریمونو کپی کن نه لینک عزیزم
میسی جونم ب خوبیت ط چطوری؟

چجوری کپی کنم وقتی نمیشهUndecided
شکر
منم خوبم Smile
چخبر؟
(23-01-2021، 23:40)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=196582 @

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=199234 @
من این تگ کردنو درس حسابی یاد نگرفتم
چطورین عزیزای من؟

سلام عزیزم
مرسی
ط چطوری؟
(23-01-2021، 23:45)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نام کاربریمونو کپی کن نه لینک عزیزم
میسی جونم ب خوبیت ط چطوری؟

چجوری کپی کنم وقتی نمیشهUndecided
شکر
منم خوبم Smile
چخبر؟
پ اینو چطوری میکپی؟
شوکور
سلامتیت کیوت ط چ خبر
(23-01-2021، 23:45)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:43)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب، چرا دقت نکردم؟
چون بی دقتی
نمیدونم ولی اشتی داریم Undecided
کلی معلم ریاضی هست  فامیلیشونو نمیدونم.-.

اها حله.
(23-01-2021، 23:44)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:43)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربووونت^-^
(:
سلامتی ط چ خبر؟
هی میگذره  cof
بفرما قهوه :/

مچکرررررمkaffe2
(23-01-2021، 23:41)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2021، 23:38)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توچیکارمیکنی؟

منم بیکارم گلی
خو از خودت بگو چیکار میکنی^_^♡

هندزفری میزنم گوشم صدای اهنگو زیاد میکنم و..خیال بافی