انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وقت اینه که بگم که اشتباه کردم
زنده باد اشتباه خوب من....
(21-01-2021، 1:15)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-01-2021، 0:26)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تغییرات زیادی رخ داده دیگ کسی ک گ.ا رو میزنه فقط چهار و پنج تا سپاس میگیره انصاف نیس/=
5دلم براش تنگ شده بود
سلام
نام کاربریت برام آشناس
تو، تو وبسایت یا وبلاگ بی تی اسی معروفی هستی؟؟
اگه اشتباه نکنم عکس آواتارتم (تو اون وب) نامجون بود
یه چیزایی به مخم اومد ....
اسم وبسایت BTS WORLD هستش
آخه اونجا که میچرخیدم ددی نم چی چی به چشمم خورد
درود جوان
نچ من ب جز روبیک جا دیگ معروف نیستم(،:

(21-01-2021، 2:50)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-01-2021، 0:16)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من؟من خودمم فراموش میکنم شمارو فراموش نمیکنم♡
حیح*−*خوشگل فقط شمایید بانو
خدانکنه عه نزن این حرفو/"
واو چ پر انرژی خیلی هم عالی شکرTelegh_09

عزیزی عزیزTelegh_53
نگو ک قیافت هنوز جلو چشممه._.
Heart
خود شما انقد کیوتی ک نمیتونم چهرتون رو فراموش کنم بانو(،:
وقت اینه بگی که اشتباه کردی...
زنده باد اشتباه خوب تو..
(22-01-2021، 1:08)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-01-2021، 0:49)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واییی الهی بگردم
چ خوب شده Smile

مگه نبودی/=

بودم...هستم...و احتمالا خواهم بود :/

میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

(22-01-2021، 1:08)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-01-2021، 1:04)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیاده چقدSad
اما بازم امید هست^_^

زمان عین باد میره مهم اینه که بعد ش چی میشه صاحب یه عشق میشم یا صاحب یه قلب شکسته

وای نزن این حرفو
امیدوارم آن لیاقت تو رو داره صاحب عشقش بشی اما اگ‌نداده نشی
چون عذاب بعد عشق درد ناک تر از قبلشهSad
(22-01-2021، 1:11)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-01-2021، 1:08)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

اونا که شکستن زنجیرو از تو فکرشون میدونن...
باید عبور کرد...

سودل("
(22-01-2021، 1:11)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

(22-01-2021، 1:08)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زمان عین باد میره مهم اینه که بعد ش چی میشه صاحب یه عشق میشم یا صاحب یه قلب شکسته

وای نزن این حرفو

عشق چیه؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
[ -> ]
[ -> ]

میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

[ -> ]

وای نزن این حرفو

ممنون لطف داری
اره وقعا سخته
(22-01-2021، 1:14)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

وای نزن این حرفو
امیدوارم آن لیاقت تو رو داره صاحب عشقش  بشی اما اگ‌نداده نشی

عشق چیه؟  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

چیزیه ک ب من و تو نیومده/=
ولی ناموسا تو دوسدخترتو دوس نداری؟¿♡
(22-01-2021، 1:14)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
میدونم
(باز زده ب سرت داش)/=

وای نزن این حرفو

عشق چیه؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

یعنی چی عشق چیه؟