انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه 403
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-02-2021، 21:46)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:42)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آها پس با این حرفتون میخواستین بگین که بصورت کلی نباید تو موضوعاتتون مثل دعوا با ممد گاو کشو اینا دخالت کنم

به هر حال خیلی ممنون که از دو عامل تخریب و نصیحت بصورت همزمان استفاده کردین و ما رو به فیض رسوندین ؛
چشم؛
مام دیگه تو کاراتون دخالت نمیکنیم

حله؟

خب برداشتت سهم خودت نمیشه تغییر داد منظورم این حرمت و جثارت باید حفظ بشه  
 عجبا

خودت بهتر میدونی
معذرت میخوام ؛ من کی جثارت کردم ؟
هر جا بحثی بوده فحششو به ما دادین
هر جا اکانت فیکی زدن ؛ بنشو به ما دادین
هر جا هم چرت و پرتی گفتن نصحیتشو به ما کردین

خداییش داستان چیه ؟ چیکار کردم که نباید میکردم ؟
(07-02-2021، 21:45)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اورین اورین .-.
به خاله میگم هاهاها :/

پوبونت میدونه؟
منم دعوت کنید نامردا :///
/:
بگو بگووووو
اره بابا میدونه وقتی رفت با اون دختره من میرم با شوهرم
ولی منو پوبون خیلی همو دوس داریم/:
حتما
(07-02-2021، 21:44)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه ک نه

ولی گاهی اوقات آره

بعضی اوقات. نه
بیشتر اوقات خیلی خوبع

آره
(07-02-2021، 17:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنها تصورم ازش اینه که همش تو اتاقش نشسته داره درس میخونه :////

مگ غیر اینه؟؟۰-۰
(07-02-2021، 21:48)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:44)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هروقت شمارشو گرفتی از این غلطا بخور 4fvf

قانع شدم :/

آفرین D;
(07-02-2021، 21:46)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:45)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مبیییی از ط انتظار نداشتم ط دیگ چرا عزیزم؟/:

واسه چی مگه چی شده گلم؟!!
ها ط چرا رو صدرا کراش زدی؟
البته رو ارسالاش/:
(07-02-2021، 21:49)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:45)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اورین اورین .-.
به خاله میگم هاهاها :/

پوبونت میدونه؟
منم دعوت کنید نامردا :///
/:
بگو بگووووو
حتما

:////////////////////////خدا شفات بده .... دختره خل شد رفتتتتت :'/
جواب ننه باباشو چی بدم :/
(07-02-2021، 17:57)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی شیطونه:/

ارادتمنیدیم فرقونم بشی کوچیکمی ۰-۰
(07-02-2021، 21:50)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:49)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
/:
بگو بگووووو
حتما

:////////////////////////خدا شفات بده .... دختره خل شد رفتتتتت :'/
جواب ننه باباشو چی بدم :/
کدوم دختره؟هییی وای خاک بر سرت چی شده
(07-02-2021، 21:47)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 21:43)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب قول بعضیا خیلی ایزی ب پایان رسید
اره خیلی/:
این دختره کیه؟خیلی بی عقله/:قبولش نکنی ها ی دختر اگ بگ بیا باهم باشیم با همه فرق دارم بدون دروغ گفته/:
مطمئن باش وسطاش میره یا کاری میکنه ط بری
گولشو نخور/: ط باید بری خاستگاری ن اون بچه/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میبینی؟همه خرن

کلا با فیسش مشکل داشتم Telegh_01 ( سخنی از استاد کوهیار )

ولی نه کلا همش استرس داشتم باهاش چت میکردم و اینکه پیشگیری بهتر از درمانه

آره مشاهده میکنم Telegh_01