انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه 403
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه جوری میگین بیشور که انگار یارو دو سال نظافتچی معدن خیارشور بوده Telegh_59
(06-02-2021، 19:45)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2021، 19:43)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کجا میفهمی دو نفر دان کردن :/

دقت نداریا :/

ن 
هنوزم تعداد سپاسات رو مخمه صدرا
یکم بخشنده باش
رفیق با مرا نوشته است:رل زدن یعنی بچه بازی یعنی خود شاخ پنداری اینو من از قبل ب هرکی رل زده گفتم هموزم میگم

سخنی از رفیق اکسوL
(06-02-2021، 19:42)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2021، 19:05)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلوچه بده.

تی تاپ و های بایم اوکیه

همه گاوکشو بزنید لیست سیاه عین من دیگه کلا پیاماش براتون تو هیچ جا نمیاد میزنه این یارو تو لیست سیاهه نمیتونی پیامشو ببینی.مگه بزنی این ارسالو نشونم بده.
گناه ندارد ایا؟¿♡
ب نطرم‌اون از منم تنها تره

نه بزن بره
(06-02-2021، 19:14)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2021، 19:11)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاهاهاهاها

ب مامانم گفتم پسر خاله گف دوست دارم بعد اسرار کردم ک ب مامانت نگه

Telegh_59 هاهاها
بهتون نگفتم ولی به یک نفر از شما شلیک کردم.
پس مواظب ادب و رفتارتون باشید.
(06-02-2021، 19:45)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2021، 19:44)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا مشکلی نداره و گرایش جنسیت به هیشکی ربط نداره چون همه اقلیت های دینی و گرایش جنسی زندن و مثل ما نفس میکشن شاد میشن غمگین میشن و حتی عاشق میشن اصلا کار درستی نیست که تو زندگیشون دخالت کنیم
اما من همجنس گرا نیستم
بدم میاد وقتی یه دخترو دوس داری بگن همجنسگرا اوم فقط به دخترا میگن

فقط به دخترا نمیگن منم چون بحث ازدواجت با حسین بود گفتی گفتم.
درد بی درمون p343

(06-02-2021، 19:50)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2021، 19:45)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اما من همجنس گرا نیستم
بدم میاد وقتی یه دخترو دوس داری بگن همجنسگرا اوم فقط به دخترا میگن

فقط به دخترا نمیگن منم چون بحث ازدواجت با حسین بود گفتی گفتم.
//: اون فقط شوخی بود
چرا اتافقا فقط ب دختر میگن عرررررر
عه:||
اسم کسی رو آوردم؟