انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه 403
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-02-2021، 22:54)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سیاست نداری به مولا!!
اون نمیدونست اون کیه تو گفتی میتونه با همه شیپت کنه .-.
فردا با آرش شیپت کرد میفهمی

+ اون آهنگ (ایچیرم من) رو بزار فیضشو ببریم (:
مشکلی نیس//:
ط خودتو ناراحت نکن/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.musicdel.ir/Music/98/10/Music/%C5%9Eamil%20Veliyev%20%E2%80%93%20%C4%B0%C3%A7irem%20Men.mp3

(07-02-2021، 22:54)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سیاست نداری به مولا!!

آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااا ۰-۰
که اینطوووووووووووووووووور ۰-۰
آرشیتا بهتره یا آرمیش؟؟ به نظر من آرشیتا خوشمل تره *-* ۰-۰
(07-02-2021، 22:51)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 22:38)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک حرفی ندارم
شروع کن^_^
من سکوت میکنم چون خستم
تو ب دلیل سکوت بی ادبانه  بزن بن کنTelegh_08

سکو بهترین کار تو دعواست، افرین تحسینت میکنم Telegh_08

(07-02-2021، 22:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی واست شر گفتم لااقل یه سپاس میزدی زیرش
بمولا

بی ادبیمو عفو کن سلطان.
اونقدر شعرت زیبا بود که بابتش حاضرم همه موضوعاتو سپاس کنم !
داداش تو مارو بن نمیکنی کلا^_^
جای حسین خالی
(07-02-2021، 22:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 22:51)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بی ادبیمو عفو کن سلطان.
اگه میدونستم انقد خوشحال میشی هر روز واست یه دو بیتی میزدم حالشو ببری  Telegh_01
اگه اینطوری باشه که کامنتم میدم زیر موضوعات !!!
(07-02-2021، 22:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 22:46)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای حرصت بدم؟! خخخخ
برو تا خودتو شکنجه ندادم
یچیزی بده به نفعم باشه لوش بدم .-.

نچ هار هر هور .__./:
۰---۰
چی میخای ای آدم مادی و پولی؟؟ ۰-۰ /:
زهر خوار :/
مادی که تویی و پولم به مادیات مربوطه پس تو پولی ای...پول پرسسسسستتتتتتتتتت
من چیز معنوی میخوام مثلا...هر روز به حرفام گوش کنی .-. عصبیم کنی از فلش بری بعد اممم به حرفام گوش نکنی از فلش بری و هر روز یه چیزی به اینا اضافه کنم (:
(07-02-2021، 22:57)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بی ادبیمو عفو کن سلطان.
جای حسین خالی
حسین کدوم حسین؟ (بر وزنِ کریم؟ کدوم کریم؟ )
(07-02-2021، 22:57)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سیاست نداری به مولا!!

آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااا ۰-۰
که اینطوووووووووووووووووور ۰-۰
آرشیتا بهتره یا آرمیش؟؟ به نظر من آرشیتا خوشمل تره *-* ۰-۰
///:
ارش از من کوچیک تره میمون/:
بی سلیقه
(07-02-2021، 22:59)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 22:57)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جای حسین خالی
حسین کدوم حسین؟ (بر وزنِ کریم؟ کدوم کریم؟ )

عه توام میگی گریم/=
حسین ک عشق اجیشه^_^♡
حلال زاده آنلاین شد
(07-02-2021، 22:58)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-02-2021، 22:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نچ هار هر هور .__./:
۰---۰
چی میخای ای آدم مادی و پولی؟؟ ۰-۰ /:
زهر خوار :/
مادی که تویی و پولم به مادیات مربوطه پس تو پولی ای...پول پرسسسسستتتتتتتتتت
من چیز معنوی میخوام مثلا...هر روز به حرفام گوش کنی .-. عصبیم کنی از فلش بری بعد اممم به حرفام گوش نکنی از فلش بری و هر روز یه چیزی به اینا اضافه کنم (:

کره مار ۰-۰/:
ای بی فرهنگ مادی مخفف مادمازلههههه ۰-۰ /:
بزی در خواب بیند پوست موزی ۰-۰ از روش لیز خورَد و داغون شد دک و پوزی ۰-۰ /:
(اثر شاعر مادی ۰-۰)
زهی خیال مووووووز ۰-۰ ///:
معامله فخسه نخاستیم عاغا تامام ۰-۰ /:

مرسی حلال زاده/=