انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 462
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-11-2021، 16:04)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 15:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

و اردوی یزیدان زمان کاخ سفید است

به داش گلم
نمیفهمم چیمیگی

گلی از خودته
حاجی فشنگ داری؟
(05-11-2021، 16:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:04)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به داش گلم
نمیفهمم چیمیگی
گلی از خودته
حاجی فشنگ داری؟

فدای تو
چه کنی؟
(05-11-2021، 16:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:06)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گلی از خودته
حاجی فشنگ داری؟

فدای تو
چه کنی؟

(:
میخوام این اخر عمری با سرعت بسیار زیادی از گیج گاهم ردش کنم

چقد جات خالیه پسر =)

(05-11-2021، 16:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدای تو
چه کنی؟
(:

میدونی چرا بازنده ای؟
دوست داری از زبون من بشنوی؟
(05-11-2021، 16:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چقد جات خالیه پسر =)

These guy is female...
She...

(05-11-2021، 16:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:

میدونی چرا بازنده ای؟

ته تهش پنج شیش نفر قربانی بعد خودمو محروم میکنم
بوگو

(05-11-2021، 16:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چقد جات خالیه پسر =)

These guy is female...
She...

[ -> ]
میدونی چرا بازنده ای؟

بوگو

اینا ک مهم نیس
چون به استراتژیک اعتقاد نداری
(05-11-2021، 16:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:10)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بوگو

اینا ک مهم نیس

استراتژیک مال دوره جوونی بود
همون اولا باید دنبال استراتژیک میبودم
دیگه کسی منو دوس نداره باید پایان خودمو ببندم
(05-11-2021، 16:16)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا ک مهم نیس

داستان چرچیل رو میدونی؟
بیخیال هروقت احساس کردی حق با منه و نیاز به کمک داشتی اونموقع است که شاید بتونم کمکت کنم
(05-11-2021، 16:20)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-11-2021، 16:16)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

داستان چرچیل رو میدونی؟
بیخیال هروقت احساس کردی حق با منه و نیاز به کمک داشتی اونموقع است که شاید بتونم کمکت کنم

نوادگان من تا اخرین لحظه از خودشون دفاع کردن
ولی من مثل سربازی میمونم که نشانشو انداخته زمین حکم من مرگه
پس چرا میخوای دوست یه احمق مثل من باشی
وقتی همه چیتو میتونی دست به هر کاری بزنی
۱ ساعت دیگه مونده
بچه ها من آرمیتام پسوردمو یادم رفته|: