انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 462
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-10-2021، 22:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:09)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اخه لیوانه مهم نیست
توش جک دنیلز بووود

بگم بچه ها بیان چشم بسته ببرنت؟

چشم بسته میخورن زمین
چشم بسته میخورم زمین

جملت ایهام داشت سلطان.
احسنت به این کمالات ادبی..
به به

د: د: د: د:
ا: ا: ل: ر: ح: ط:
(24-10-2021، 22:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:09)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اخه لیوانه مهم نیست
توش جک دنیلز بووود

در خدمتم:v
(24-10-2021، 22:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تو خیلی قشنگی به درد این کارا نمیخوری(:
اینارو بقیه بچه ها باید اینجام بدن

(24-10-2021، 22:13)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چشم بسته میخورن زمین
چشم بسته میخورم زمین

جملت ایهام داشت سلطان.
احسنت به این کمالات ادبی..
به به

د: د: د: د:
ا: ا: ل: ر: ح: ط:

افرین معلومه که درساتو خوب میخونی میخواستم ببینم میفهمی یا نه
(24-10-2021، 22:24)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قبلا بهم میگفتن ملیکا خفت کن :v
(24-10-2021، 22:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:24)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله اون اولا که اومده بودم چندین بار تجربه خفت شدن توسط شمارو داشتم
(24-10-2021، 22:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 21:58)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره حتما اجازه دادن بپوشم -_-
حالا من رفتم لوازم تحریروسایل نقشه کشی بخرم بهم گفت کدوم دانشگاه درس میخونی._.خیخی
تو برو بپوش اولش گیر میده اما بعدا عادت میکنه چیزی نمیگه

فهمیدم مانتو کتی چیه -_- من بهش میگفتم مجلسی
یدونه دارم دوسش ندارم ولی(::::

(24-10-2021، 21:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 21:55)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور لباس کوتاه پوشیدی؟(::::

بگو که داری شوخی میکنی

شوخی نمیکنم
بلاخره فرهنگ خانواده ها باهم فرق داره
(24-10-2021، 22:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا من رفتم لوازم تحریروسایل نقشه کشی بخرم بهم گفت کدوم دانشگاه درس میخونی._.خیخی
تو برو بپوش اولش گیر میده اما بعدا عادت میکنه چیزی نمیگه

:v
اگه شیک باشِ خب بپوش
خواهرت چی؟اونم نمیتونه بپوشه؟
(24-10-2021، 22:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:v
اگه شیک باشِ خب بپوش
خواهرت چی؟اونم نمیتونه بپوشه؟

ببین زده و طوسی بعد یه کمربند همینطوری داره جلو بازه زیریش کرمیه
من خیلی ازون آزادترم
(24-10-2021، 22:42)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله اون اولا که اومده بودم چندین بار تجربه خفت شدن توسط شمارو داشتم

جرررر
(24-10-2021، 22:08)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2021، 22:06)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قوووور قورررر غوغور غووور
بعدم قوووور

ققققور قققغور
گورباقههه
گورباقه
گوووورباقه
گوووور گووور
نچ نچ قوووور یا غووووور
غورباقه:"(