انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 462
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-10-2021، 13:19)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:16)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نچ!لیوای عشقه

خیر گوجو سنسی

نه لیوای/ الجاندرو / دیگو / اردن / دوک کاسیلو / کارل کاسیلو / فقط اینا
(28-10-2021، 13:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:19)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعله در جریان هستم

الکی میگی در جریان نیستی

در جریان هستم
میدیدم سر چوبه دار چه ضجه هایی میزدن
یا وقتی میخواستم پیشونیشون رو سوراخ کنم چه التماسی میکردن
اصن نذاشتن من بخوابم در این حد
(28-10-2021، 13:20)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگما تو اصن انیمه دیدی؟
نگفتی چ کنم بات؟

این جدید مدیداشو یه یکی دو قسمت...حالا یه مجموعه کامل آنشرلی این حرفارو ندارهBl8
هر کاری عشقت میکشه:v

پس ببند هیچ چی مگو

نمد یه چی بگو
(28-10-2021، 13:22)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:20)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این جدید مدیداشو یه یکی دو قسمت...حالا یه مجموعه کامل آنشرلی این حرفارو ندارهBl8
هر کاری عشقت میکشه:v

پس ببند هیچ چی مگو

نمد یه چی بگو

باشه...

میخوای ببخشی این دور رو؟
(28-10-2021، 13:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:19)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلا باشگاه ها دارن بهم پیام میدن برم پیششون هی میگم مصدوم بابا مصدوم ردشون میکنم
+
نمیفهمنن

بله بله
ی وقت تلف نشی از این همه کار کردن؟:/
باورت نمیشه نه؟
از مشهد زنگم زدن میگن بیا جا خوابم بهت میدیم
میگم کنکور دارم و مصدومم میگن از بعد عید بیا =/.
کلا گیر افتادم دلم نمیخواد مستقیم رد کنم از دور خارج شم خانوادم هم تا بعد کنکورم نمیزارن
(28-10-2021، 13:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله بله
ی وقت تلف نشی از این همه کار کردن؟:/
باورت نمیشه نه؟
کلا گیر افتادم دلم نمیخواد مستقیم رد کنم از دور خارج شم خانوادم هم تا بعد کنکورم نمیزارن

باشه اوکی
خانوادت خوب کاری میکنن
(28-10-2021، 13:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الکی میگی در جریان نیستی

در جریان هستم
چرت نگو پسر جون

(28-10-2021، 13:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باورت نمیشه نه؟

باشه اوکی
خانوادت خوب کاری میکنن
خیلی بی ادبی
(28-10-2021، 13:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-10-2021، 13:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در جریان هستم
چرت نگو پسر جون

(28-10-2021، 13:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه اوکی
خانوادت خوب کاری میکنن
خیلی بی ادبی

عه چیزی نگفتم ک:/
(28-10-2021، 13:21)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خیر گوجو سنسی

نه لیوای/ الجاندرو / دیگو / اردن / دوک کاسیلو / کارل کاسیلو / فقط اینا

بای
(28-10-2021، 13:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
در جریان هستم
چرت نگو پسر جون

تو بهشون علاقه نشون میدی من عواقب دنیای تو برای اونا بهشته دنیای من جهنم
وقتی یه ساعت بهشون نگاه کنی تمام دنیای تو فکرتو به شکل انیمه میبینی
مثل وقتی که یه ساعت ماینکرافت بازی میکنی