انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [465]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-01-2022، 21:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2022، 17:11)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاااااک Telegh_01
لابد کادو ولنتاینه خیلی زیباتر کادوپیچ شده بود
+
کادو ولنتاین یار رفیقت پیش تو چیکار میکنه آخه؟:/
نه بابا دوتاشون ساعت بودن کپی هم
کادوپیچشم ک نکرده بودیم..
ببخشید تو جاده بودم نتم رفت دور ج دادم
داستانش خیلی مفصله:|

(23-01-2022، 18:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم رتبه چند میخواد ولی ریاضی رشته سخت کنکوری نیست/ ریاضیت ضعیفه دیگه یا برو انسانی یا همون هنرستانت هنرستان بری برای کنکور خیلی ضرر میکنی 
+
یه نمره نمره برگه هستش به نمره هم نمره هم نمره مستمر یا همون سرکلاسیته که معلمتون میده. برگه که هیچی ولی خب معمولا مدارس برای کلاس نهم سرکلاسی هارو 19. 20 میدن معدل نیاد پایین
تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم

اگه میخوای بخونی بیا اگه نه اینجا نیا آیندت نابود میشه
،+
چطور بگم نمره ها ۳ تا ستون داره یکی مستمر یکی برگه یکی میانگین اینا که باز میانگین این میانگین ها میشه معدلت
یکی نمیاد بگه فلانی مرده ای زنده ای شب قبرته شب چهلمته...
(23-01-2022، 22:05)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی نمیاد بگه فلانی مرده ای زنده ای شب قبرته شب چهلمته...

مبگن چهل روز به چهل روز به رفیقاتون زنگ بزنید به چهلمس برسیدIdea
(23-01-2022، 13:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2022، 12:59)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ودفففف
اولا ایموتوت نسبت خاصی باهام نداشت که خیانت بشه بهش.
بعدشم آوا دو ماهه مُرده!!
کلا از همه جا محو شده زنگ هم زدم برنداشت
بیشور مرده یعنی چیییییییییی؟؟؟؟؟ خجالت بکش بچم یکم سرش شلوغه.
عه جواب تو روهم نداده؟
خیلی بده شده که ایش
نه خب خداروشکر دو ساعت پیش بعد دو ماه آن شد.

(23-01-2022، 21:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2022، 17:11)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاااااک Telegh_01
+

(23-01-2022، 18:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم رتبه چند میخواد ولی ریاضی رشته سخت کنکوری نیست/ ریاضیت ضعیفه دیگه یا برو انسانی یا همون هنرستانت هنرستان بری برای کنکور خیلی ضرر میکنی 
+
یه نمره نمره برگه هستش به نمره هم نمره هم نمره مستمر یا همون سرکلاسیته که معلمتون میده. برگه که هیچی ولی خب معمولا مدارس برای کلاس نهم سرکلاسی هارو 19. 20 میدن معدل نیاد پایین
تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم
عه آرش داوشم خودتی؟
به پسر دلتنگ دیدار!
(23-01-2022، 22:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم

اگه میخوای بخونی بیا اگه نه اینجا نیا آیندت نابود میشه
،+
چطور بگم نمره ها ۳ تا ستون داره یکی مستمر یکی برگه یکی میانگین اینا که باز میانگین این میانگین ها میشه معدلت
چی؟

اهان

(24-01-2022، 0:13)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-01-2022، 13:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه جواب تو روهم نداده؟
خیلی بده شده که ایش

[ -> ]

تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم
عه آرش داوشم خودتی؟
به پسر دلتنگ دیدار!

بیشعور فکر کردم دختری:/
این اسم دیگه چیه:|
جینگیلی...
(24-01-2022، 0:13)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عه جواب تو روهم نداده؟
خیلی بده شده که ایش

[ -> ]

تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم
عه آرش داوشم خودتی؟
به پسر دلتنگ دیدار!

تو کجا انلاین شد؟
[ -> ]
[ -> ]
خاااااک Telegh_01
+

[ -> ]
+
تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم

اهان پ اگه یکی بودن اوکیه
نه بابا مشکلی نی
کنگرجولیشنززز pill
(24-01-2022، 7:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-01-2022، 0:13)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عه آرش داوشم خودتی؟
به پسر دلتنگ دیدار!

تو کجا انلاین شد؟

؟

(24-01-2022، 10:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم

نه بابا مشکلی نی

من رفتم دنبال ریسه و اینا اون رفت دنبال کادو
زنگ زد گفت یکی باشن مشکلی نیست گفتم نه مهم نیست
خریدیم
اومدیم تو خونه ما از قدیم با خانواده اینا رفت و امد داشتیم واسه همین خانواده هامون باهم فرستادیم بیرون که ما هم تولدو بگیریم دخترای فامیلو دعوت کردیم که اگه یه دفعه اومدن خونه پدرمادرا بهونه داشته باشیم و بگیم خاله اینا جا نداشتن ماهم گفتیم بیان اینجا...
بعد کادو هارو روشون اسم نوشته بودیم
مامانم دقیقا میره اونی که ماله خودش بود رو از رو بر میداره زیری رو باز میکنه
فقط شانسمون گفت اسم روشو نخوند ...Telegh_01

(24-01-2022، 10:13)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

تجربی چی؟
+
منظورتو نگرفتم

نه بابا مشکلی نی

من رفتم دنبال ریسه و اینا اون رفت دنبال کادو
زنگ زد گفت یکی باشن مشکلی نیست گفتم نه مهم نیست
خریدیم
اومدیم تو خونه ما از قدیم با خانواده اینا رفت و امد داشتیم واسه همین خانواده هامون باهم فرستادیم بیرون که ما هم تولدو بگیریم دخترای فامیلو دعوت کردیم که اگه یه دفعه اومدن خونه پدرمادرا بهونه داشته باشیم و بگیم خاله اینا جا نداشتن ماهم گفتیم بیان اینجا...
بعد کادو هارو روشون اسم نوشته بودیم
مامانم دقیقا میره اونی که ماله خودش بود رو از رو بر میداره زیری رو باز میکنه
فقط شانسمون گفت اسم روشو نخوند ...Telegh_01