انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [465]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-04-2022، 16:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 16:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بدون اعمال خشونت به همه پیاما جواب بده Telegh_01

هعییییی زورگو

بای بای فعلا
(01-04-2022، 14:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 12:43)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولویت با خودمه ^^ ولی کاملا هم بیخیالش نمیشم

به نظرت ^^ ؟

تفویض پذیرفتہ شد
بنظرم شما مهربون تر از اونی هستی کہ انتقام رو بجای بخشش انتخاب کنی
نظرم درست بود؟

(01-04-2022، 1:46)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با پدرت دعوات میشہ واکنشت چیہ؟

بابای من خیلی سافته فقط گوش میپیچونه میره:^ البت فقط زمانی که گند گاریت درجش از نرمال بالا بره کگرنه مامانم معمولا دعوا میکنه وگرنه که بابام کاریمون نداره (:

کگرنه Telegh_01
داداش اون وگرنہ عہ ن کگرنہ
بعدشم دوتا وگرنہ توی یہ جملہ معترضہ جملہ رو خراب میکنہ
همچنین فک کنم باید از تو همچین سوالاتی بپرسم:

حال ما چطوره؟
حال ببینده های توی خونہ چطوره؟
آخرشم بگم ما خیلی با حالیم Telegh_01
حالا.... تو که میفهمی
در ضمن دیگه چه فرقی برا من که فارسیو چطوری بنویسم وقتی دیگه به دردم نمیخوره؟

(01-04-2022، 10:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2022، 23:03)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مخلصم
سلامتی
خودت چخبر خوبی؟

آقایی
فدات شم داش
شما خوب باشی مام خوببم

(01-04-2022، 1:38)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هععععع  استیکر فارسی لب تاپم رو کندم این طوری میشه
منظورم اینه که بفهمونم مونثم به تو کل جهانو شام مدم

گفتم که شما راحت باش
اینو نگاه:   بفهمونم مونثم به تو کل جهانو شما مدم Telegh_01

خب ک چی؟
(31-03-2022، 17:51)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خجالت نمیکشی ناشناستو برداشتی؟

نه Bd3
(01-04-2022، 14:52)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 12:43)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولویت با خودمه ^^ ولی کاملا هم بیخیالش نمیشم

به نظرت ^^ ؟

تفویض پذیرفتہ شد
نظرم درست بود؟

(01-04-2022، 1:46)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با پدرت دعوات میشہ واکنشت چیہ؟

بابای من خیلی سافته فقط گوش میپیچونه میره:^ البت فقط زمانی که گند گاریت درجش از نرمال بالا بره کگرنه مامانم معمولا دعوا میکنه وگرنه که بابام کاریمون نداره (:

کگرنه Telegh_01

حال ما چطوره؟

وقتی کشیده ی طرف بی دلیل باشه اگ کاریم نکنم مطمان باش بخششی در کار نیست :]
(01-04-2022، 16:36)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تفویض پذیرفتہ شد
نظرم درست بود؟

کگرنه Telegh_01

حال ما چطوره؟
حالا.... تو که میفهمی

(01-04-2022، 10:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقایی
فدات شم داش
شما خوب باشی مام خوببم

گفتم که شما راحت باش
اینو نگاه:   بفهمونم مونثم به تو کل جهانو شما مدم Telegh_01

خب ک چی؟

فارسی ده برار انگلیسی ارزش داره
تازه زبان مادریته
+
چقدر زود ناراحت میشی
ببخشید

(01-04-2022، 17:38)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2022، 17:51)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خجالت نمیکشی ناشناستو برداشتی؟

نه Bd3

این از اخلاق رذیله است برادر
برو از این کار توبه کن

(01-04-2022، 19:33)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تفویض پذیرفتہ شد
نظرم درست بود؟

کگرنه Telegh_01

حال ما چطوره؟

حالا فهمیدم چرا وقتی زن و مرد دعواشون میشه کارت مرد خالی میشه
شما زنا کلا تو کار بخشش نیستینااااا
(01-04-2022، 21:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 16:36)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا.... تو که میفهمی

خب ک چی؟

تازه زبان مادریته
+
چقدر زود ناراحت میشی
ببخشید

(01-04-2022، 17:38)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه Bd3

برو از این کار توبه کن

(01-04-2022، 19:33)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من ترجیح میدم رو زبونی جلون بدم که قراره یه عمره دیگه باش حرف بزنم درست زبان مادریمه اما همین که بفهممش و مقداری حرف بزنم بسه(؛
-
ناراحت نشدم عزیز چون میدونم کلا میخوای حرصمو در بیاری D:
(01-04-2022، 21:22)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حالا.... تو که میفهمی

خب ک چی؟

تازه زبان مادریته
+
چقدر زود ناراحت میشی
ببخشید

[ -> ]
نه Bd3

برو از این کار توبه کن

[ -> ]

همه مثل هم نیستن ، ولی مطمئن باش اگ جواب کار طرف مقابلو بدیم از شدت ناراحتی و عصبانیتمون کم میشه
(01-04-2022، 12:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 0:33)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جاااااان (=
اسمشو چی گذاشتن راستی؟

مریم **
زینب با تموم ناخوشیش ب دخترش نگا ک میکنه همه ی دردشو فراموش میکنه ^^

واااای نع واقعا گذاشتن مریم؟:/
تسلیت میگم راستی=(
(01-04-2022، 23:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 12:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مریم **
زینب با تموم ناخوشیش ب دخترش نگا ک میکنه همه ی دردشو فراموش میکنه ^^

تسلیت میگم راستی=(

چی بگم والا ، میگن بابا بزرگش لج کرده إلا مریم ، بديش اینجاس ک ن انتخاب پدر ن مادر:| اخه ینی چی مادرش حق انتخاب نداشته باشه :|
ممنون همچنین :[ مامانم بد خشکش زد ، کی خبرتون کرد؟ مامان بزرگم مطلع شد یا هنو؟
(01-04-2022، 23:52)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2022، 23:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تسلیت میگم راستی=(

چی بگم والا ، میگن بابا بزرگش لج کرده إلا مریم ، بديش اینجاس ک ن انتخاب پدر ن مادر:| اخه ینی چی مادرش حق انتخاب نداشته باشه :|
ممنون همچنین :[ مامانم بد خشکش زد  ، کی خبرتون کرد؟ مامان بزرگم مطلع شد یا هنو؟

فک کن بچه ۶ سال دیگه بره مدرسه با اسم مریم )=
+
والا من هیچ اطلاعی ندارم تا جایی ک میدونم مامانم میدونه و اینکه خودم از گروه خانوادگی فهمیدم