انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [465]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-03-2022، 9:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2022، 2:33)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا من دیگه اطلاعیهههههه ندارمممممم
چرا دیگههههه پ خ ندارمممممم

منی که اخرین بار که انلاین شدم ، 40 و خورده ای اطلاعیه داشتم؛ 20 و خورده ای پ.خ :vvvv

الان که داشتم اینو تایپ میکردم دلم سوخت واست :| بهت پ.خ میدم برات اطلاعیه بیاد. غصه نخور بیب ):
تف تف تف
Telegh_54هیشکی منو دوس ندارهTelegh_44
(28-03-2022، 11:18)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2022، 9:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منی که اخرین بار که انلاین شدم ، 40 و خورده ای اطلاعیه داشتم؛ 20 و خورده ای پ.خ :vvvv

الان که داشتم اینو تایپ میکردم دلم سوخت واست :| بهت پ.خ میدم برات اطلاعیه بیاد. غصه نخور بیب ):
تف تف تف
Telegh_54هیشکی منو دوس ندارهTelegh_44

اگہ دوس داری ی نگا بہ ناشناست ھم بنداز
ثواب دارہ =)
(27-03-2022، 14:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه خودش این زندگی رو تموم نکرد
خودت دست به کار شو
اینبار میتونی تمومش کنی

خطری میحرفی
(28-03-2022، 18:13)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2022، 14:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه خودش این زندگی رو تموم نکرد
خودت دست به کار شو
اینبار میتونی تمومش کنی

خطری میحرفی
دیگه اخراشه
تو یه تاریخ رند تمومش میکنم
(28-03-2022، 19:51)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2022، 18:13)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خطری میحرفی
دیگه اخراشه

=(
چی باعث شده که اینقدر آرزده شید از زندگی؟
بعدشم مگه با مردن همه چی تمام میشه؟؟؟
(28-03-2022، 19:51)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خطری میحرفی
دیگه اخراشه

شماره باباتو بده بهش یه زنگ بزنم .____.
(28-03-2022، 21:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دیگه اخراشه

نگران نباش قبلش بهشون خبر میدم

(28-03-2022، 20:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دیگه اخراشه

=(

نمیخواد کسی نصیحتم کنه خودم همه چیو میدونم:/
این تصمیم حاصل تصمیم چند ساله ست
نه شروع میشه Telegh_01
(29-03-2022، 8:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2022، 21:00)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(28-03-2022، 20:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=(

نه شروع میشه Telegh_01

ببین من خودم دوره ای اینطوری میشم بخوام خود کشی کنم فک کنم کل اونای که براز سال چندم میخوان کنکور بدن بشن ولی خب بعد یه مدت میگذره هااا زود تصمیم نگیر

بعدشم شماره باباتو میخوام رنگش بزنم بگم ببندت به تخت نکشی خودتو .___.
(29-03-2022، 8:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
=(

نه شروع میشه :telegh_01:

اگہ ھمہ چیو میدونستی بخاطر یہ مشکل سادہ نمیرفتی سمت خودکشی =) یہ مشکل سادہ اصن ارزش انتحار ندارہ کہ =)
فیلم زندگی پس از زندگی رو ببین یا کتاب زندگی پس از مرگ رو بخون اونایی کہ خودکشی ناموفق داشتن و بہ زندگی برگشتن روایاتی رو میگن کہ مو بہ تن آدم سیخ میشہ

حالا خود دانی من حرفمو زدم

کار بر جدید