انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [466]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:46)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارشدو تموم کردی؟

میخام ثبت نام کنم

نمیدونم بخونم برا دولتی یا همین ازادو برم

ازاد قبول شدم موندم برای سراسری امسال که افتاده اسفند از شانس من
برای مهندسی گرونه اگه می تونی سراسری بهتره

ازاد که قبول میشی همه قبول شدن

مهندسی نمیخونم دیگه
میرم مدیریت ارشد
یا بازرگانی یا مالی اینا
(10-10-2022، 22:49)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:45)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس وقتی جمع بخواد بشه s میگیره

وقتی s اخر بیاد میشه ها یعنی
shozs کفش ها

افرین
فقط‌کاش میگفت وقتی بخوایی جمعو به مفرد تبدیل کنی چیکار باید بکنی
(10-10-2022، 22:47)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:46)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می تونی برای تافل اقدام کنی دیگه

تافل چیه؟
استاد نگفتن اینارو بهم ):

منم فقط شنیدم حیف استاد اعزلزی نیست از محضر ایشونم بهره ببریم )؛
کسی هست فرمول نویسی اکسلُ بلد باشه؟
(10-10-2022، 22:49)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:47)HistoGeek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقت برای این مسخره بازی ها ندارم.

میخوای سر یه حرف چرت و پرت و عقده های کس دیگه ای

یه کسی رو که کلا نمیشناسی بن کنی،

بکن!!!

سالهاست که به خاطر همین مسخره بازی ها، دور فرومای فارسی زبان رو خط کشیدم.

اونام بن میکردن؟ Bf1

تو مدیری

قانونارو میدونی

نیاز به یاداوری نداری.
(10-10-2022، 22:50)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:47)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تافل چیه؟
استاد نگفتن اینارو بهم ):

منم فقط شنیدم حیف استاد اعزلزی نیست از محضر ایشونم بهره ببریم )؛

بنده خدا اخرین بار گفته بود نقل مکان کردن
نتشون قطعه
فکرکنم هنوز سیم تلفنو وصل نکردن
(10-10-2022، 22:49)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:48)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازاد قبول شدم موندم برای سراسری امسال که افتاده اسفند از شانس من
برای مهندسی گرونه اگه می تونی سراسری بهتره

ازاد که قبول میشی همه قبول شدن

مهندسی نمیخونم دیگه
میرم مدیریت ارشد
یا بازرگانی یا مالی اینا

رتبه م شد ۱۹۰۰ ازاد قبول شدم تهران شمال
میگن مدیریت کسب و کار mba خیلی خوبه
این طبیعه از یکی متنفر باشی ولی بازم وقتی ببینی ازش بد میگن حالت گرفته بشه؟
(10-10-2022، 22:51)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی هست فرمول نویسی اکسلُ بلد باشه؟

یس
(10-10-2022، 22:50)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2022، 22:49)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی s اخر بیاد میشه ها یعنی
shozs کفش ها

افرین
فقط‌کاش میگفت وقتی بخوایی جمعو به مفرد تبدیل کنی چیکار باید بکنی

ینی میشه آنلاین بشن ازشون بپرسیم دوباره؟=')