انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [466]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ما اینجا کشکیم دیگه؟/:
(12-10-2022، 20:07)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 19:36)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تلگرام هم رفت
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد

شما از سروش و ایتا و روبیکا استفاده کن
سرعت کیفیت عالی تازه فیلترم نیست
چه میکنه ازادی
در بقچه ام همه جورش هست
(12-10-2022، 20:37)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما اینجا کشکیم دیگه؟/:

بیشتر :v
(12-10-2022، 20:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 20:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز سالن بودیم یه حاج آقایی اومده بود میگفت من زندگی رو از صفر ساختم الان خونه سه طبقه و شاستی بلند دارم. چرا چون ۱۶ سالگی زن گرفتم برین زن بگیرین زندگیتون خوب شهTelegh_01 و به مایی که داشتیم از خنده جر می‌خوردیم میگفت اگه خانوادتون راضی هستن من میتونم بهتون دختر خوب با بابای پولدار معرفی کنم باهاش ازدواج کنیدTelegh_01Telegh_01

چرا میخندیدین
من که بودم شماررو میگرفتم :|
یارورو موکلم میکردم یه دختره بابا کارخونه دار
به به :|

نه داداش نظامی بود.
میگفت من شوهر دختر اولم هیچی نداره ولی چون بچه خوبی بوده گذاشتم ازدواج کنن بهش کار دادم و خرج عروسیشون رو هم دادم‌.
ازینا آرزوست ولی خب معلوم نبود چی معرفی کنه. من و یکی از بچه ها از بقیه بزرگ تریم این حرف که میزد یکی با انگشت به من اشاره میکرد یکی به اون میگفت تا جوونید زن بگیرید پیر نشید Telegh_01
(12-10-2022، 20:38)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 20:37)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما اینجا کشکیم دیگه؟/:

بیشتر :v

پشمک یا چغندر؟:/
(12-10-2022، 20:36)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به‌دور از مباحث سیاسی، توی شهرتون چخبره؟؟
مردم هنوز سروصدا رو دارن یا نه سروصدا نشسته؟

همه چی امن و امان است
(12-10-2022، 20:34)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 20:25)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شباهت تا چه حد
انگار دوباره دوستم و دیدم
لانتی خیلی شبیهین:/

شت،واقعا؟

آره خیلی هنو هنگم:/
میگم اسمت چی بود؟
مدیونی فکر کنی حافظم مثل ماهیه:/
می خوام ببینم اسماتون مثله هم یا نه
(12-10-2022، 20:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 20:36)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا میخندیدین
من که بودم شماررو میگرفتم :|
یارورو موکلم میکردم یه دختره بابا کارخونه دار
به به :|

نه داداش نظامی بود.
میگفت من شوهر دختر اولم هیچی نداره ولی چون بچه خوبی بوده گذاشتم ازدواج کنن بهش کار دادم و خرج عروسیشون رو هم دادم‌.
ازینا آرزوست ولی خب معلوم نبود چی معرفی کنه. من و یکی از بچه ها از بقیه بزرگ تریم این حرف که میزد یکی با انگشت به من اشاره میکرد یکی به اون میگفت تا جوونید زن بگیرید پیر نشید

ما قصد ادامه تحصیل داریم برای همین جاهاست+_+
تا جوونید از شیره جوونیتون استفاده کنید :v
(12-10-2022، 20:40)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 20:39)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه داداش نظامی بود.
ازینا آرزوست ولی خب معلوم نبود چی معرفی کنه. من و یکی از بچه ها از بقیه بزرگ تریم این حرف که میزد یکی با انگشت به من اشاره میکرد یکی به اون میگفت تا جوونید زن بگیرید پیر نشید

ما قصد ادامه تحصیل داریم برای همین جاهاست+_+
چیکار کنیم خواستگار نیاد؟
Telegh_54Telegh_01Telegh_44