انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نُسخه [466]
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-10-2022، 10:58)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=252238&pid=3155464#pid3155464
کی فکرشو می کرد از ۶ ماه به ۶ سال برسم
خودمم حتی فکرشو نمی کردم

چیز خاصیم نیست آخه
(01-06-2016، 17:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا خودت امیرحسن .. به خاطرات پیوستی ۳> !

عاه

(13-03-2018، 4:01)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظرم فقط یه جمله و بهترین جمله : یادش بخیر

انگار هزار سال از اون موقعا میگذره (:
و چقدر بزرگ شدیم
هر چقدر نگاه میکنم فقط به این میرسم که چقدر بچه بودیم
با هم اکیپ میشدیم تا یکی از بچه ها با کسی بحثش میشد بدون منطق و فکر فقط میرفتیم طرفداریش ((:
چقدر کل کل های الکی
فکر میکردیم اونجوری شاخیم مثلا
موضوعای نفر قبلی رو آباد میکردیم ((:
چقدر فرید میومد اخطار میداد که تو تاپیک بحث نکنید
چقدر علی و آرشام و محمد 77 تو تاپیکا سر به سر میذاشتن
چقدر پیامای سینا که کل دخترای انجمنو آباد کرده بود رو مخ بود -__-
چقدر صابر برامون بزرگ بود
چقدر الکی جوگیر میشدیم که بریم کرج فرید و رضا شات گانر و بقیه رو ببینیم (:
چقدر تعداد سپاس ستاره و تاپیک برامون مهم بود
صندوق پ.خ رو بعضی وقتا روزی چند بار خالی میکردیم (:
چقدر منتظر آن شدن و پیامای بعضیا میموندیم
نمیدونم فلش چه جاذبه ای میتونه داشته باشه که سه بار آدمو برگردونه
واقعا خاطره ها و روزا اینجا گذشت
الکی خوش بودیم
اکیپایی که هممون میشناختیم...
الان هممون مشغول دانشگاه و زندگی واقعی شدیم

و باورم نمیشه مرگش رو واقعا
سلام به همه
(12-10-2022، 12:04)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همه

عع سلام
تورو یادمه ی چیزایی
(11-10-2022، 7:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سبزی پلو با ماهی Telegh_01

برانداز رفت به گردش Telegh_01
(12-10-2022، 12:08)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 12:04)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همه

عع سلام
تورو یادمه ی چیزایی

سلام ^•^
چقدددد پیر شدیمااا الان عکست رو دیدم واقعا پیری رو حس کردم
بالا نوشته بودی ملودی رفتم تو یه تاپیک از این قدیمیا اسم آیسان و ... آورده بود وای خدا چه شبایی تا صبح اینجا بیدار موندیم اون قدیما گفتگو آزاد هنوز ۲ رقمی بودش هیچ وقت فکرش رو نمیکردم ۳ رقمی بشه 
(12-10-2022، 12:11)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 12:08)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عع سلام
تورو یادمه ی چیزایی

سلام ^•^
بالا نوشته بودی ملودی رفتم تو یه تاپیک از این قدیمیا اسم آیسان و ... آورده بود وای خدا چه شبایی تا صبح اینجا بیدار موندیم اون قدیما گفتگو آزاد هنوز ۲ رقمی بودش هیچ وقت فکرش رو نمیکردم ۳ رقمی بشه 

شده ۴۰۰ و...

من حدود ۳۴ ایناشو یادمه
کدوم انجمن میتونم تاپیک بزنم قدیمیآ رو پیدا کنیم ؟
میخوام بچه های یه شب رو پیدا کنیم
یه شب یه اکیپ ۱۰ , ۱۵ نفره بودیم ۲ روز پشت سرهم تو گفتگو آزاد حرف زدیم تا اینکه من رل زدم  D:
امیرحسین باورت میشه ۵ سال با طناز بودم ؟ Smile))

(12-10-2022، 12:12)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-10-2022، 12:11)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ^•^

شده ۴۰۰ و...

من حدود ۳۴ ایناشو یادمه

یکیشو من زدم  Big Grin

نمیتونم آواتار بزارم :||||
نیم ساعته دارم با هیتلر شکنا ور میرم تازه فهمیدم اینترنتو ملی کردن
یه تاپیکی بود اینجا "فکت هایی درباره‌ی خودتان" یا همچین چیزایی. کسی لینکش دم دستشه؟