انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوالات متداول انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
chejori post bezaram?
(13-07-2014، 0:21)anita299 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
chejori post bezaram?
 سلام.

ابتدا به بخش مربوطه میریـد
سپس یه زره به پایین میریـد سمت چپ زده موضوع جـدید  و پس میزاریـد!
saloOOooom

mikhastam bedoonam az koja mishe halate mano(konjkav/relax...) entekhab koniiiiiiiiiiiiiiim?????????!!!!!!!!nky
سلام بالا صفحه سمت چپ زده عوض کردن حالت من روش کلیک کُنیـد و حالت خود را مُشخص کُنیـد
(14-07-2014، 15:12)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بالا صفحه سمت چپ زده عوض کردن حالت من روش کلیک کُنیـد و حالت خود را مُشخص کُنیـد
خـیــــــــــــــــــــــــلی مچکــــــــــــــــرم دوست جونــــــــــــــــمHeart4xv4xv4xv4xv4xv4xv4xvnkynkynky
ب من اخطار داده شده ک پیام خصوصیم پرشده باید بعضی پیامو  پاک کنم اما هرچی پاک میکنم نمیشه
(15-07-2014، 13:27)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب من اخطار داده شده ک پیام خصوصیم پرشده باید بعضی پیامو  پاک کنم اما هرچی پاک میکنم نمیشه

پیام های خصوصی که انتخاب کردی برا حذف شدن
اون بالا درصد پیام های خصوصی هس
سمت چپ نوشته خالی سازی پوشه ها
پوشه تو خالی میکنی
و صندوق پیامات خالی میشه.
(15-07-2014، 13:33)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-07-2014، 13:27)zolale qasemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پیام های خصوصی که انتخاب کردی برا حذف شدن
اون بالا درصد پیام های خصوصی هس
سمت چپ نوشته خالی سازی پوشه ها
پوشه تو خالی میکنی
و صندوق پیامات خالی میشه.
باید همشو پاک کنمHuh
[ -> ]

باید از زباله دان پیام هاتم پاکشون کنی
خیلی ممنون درس شد