انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوالات متداول انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یه زمانی معلوم میکنیم که وقتی که اون زمون تموم شد اتوماتیک ازاد میشه
چه طوری باید حالت من راتنظیم کرد؟
کدوم حالت من؟
ممنون که جوابمو دادید منم همین سوال sara ss501 را داشتم چطوری حالت من را تنظیم کنم؟ و این که چرا موسیقی مورد علاقه ام آپلود نمیشه ؟میشه یه جای دیگه برای آپلود موسیقی معرفی کنید!

همونی که زیر نام کاربریه بالای ستاره هاست مگه اسمش حالت من نیست؟
(27-06-2012، 11:51)کوکو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون که جوابمو دادید منم همین سوال sara ss501 را داشتم چطوری حالت من را تنظیم کنم؟ و این که چرا موسیقی مورد علاقه ام آپلود نمیشه ؟میشه یه جای دیگه برای آپلود موسیقی معرفی کنید!

چرا
(27-06-2012، 11:54)sara ss501 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-06-2012، 11:51)کوکو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا
برید تو ویرایش پروفایل.

بعد نام کاربری اختیاری رو تغییر بدید.
سلام
آقا صابر به یه مشکلی برخوردم نمیدونم چرا تو این انجمن این مشکلو ندارم ولی تو انجمنای دیگه نمیتونم پست بدم.مینویسه تعداد کلمه های ارسال شما باید تا 85 عدد باشد.چیکار کنم؟؟Huh
سلام.

یعنی ارسال شما بیش از حد کوتاه است و باید طولانی تر باشه.

مثلا اگر یک کلمه بگی بسیار کوتاه است و باید طولانی ترش کنی تا قبول کنه.
امضای من کوExclamation
می شه جواب منو بدید ممنون