انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوالات متداول انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-01-2013، 16:55)ALPHA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم حذف نشده گم شده با دقت بخون

موضوع شما که گم نمیشه!!!!! اگه حذف نشده و اگه مدیران دیگر لینکشو به شما دادن برید ببینید توی کدوم بخش هستش!!!!!احتمالا از جایی به جای دیگر انتقال داده شده یا به دلیل بی کیفیت بودن موضوع بسته شده و به زباله دان موضوع ها منتقل شده!
(27-01-2013، 16:58)eri 5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هرکاری میکنم عکسام برای موضوع اپلود نمیشه از همه ی اپلود سنتر هاهم استفاده کردم وهمش مینویسه پسوندjpgصحیح نمی باشد AngryچراااااااااااااااااااااااااااااااااHuh
باید برای آپلود کردن تو اون آپلودسنتر ثبت نام کنید !!

(28-01-2013، 15:13)ALPHA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعضی از تاپیک های من گم میشن
یعنی هر جا میگرمشون پیاشون نمی کنم
سرچ میزنم نیست تو کنترل پنل میگردم هم نیست
بعد میام اعتراض میکنم تو قسمت تاپیک های بسته شده
که یکی از مدیرا میاد لینکشو میزاره
این چجوریاس؟

شما باید تو موضوعات خودتون جست و جو کنی وگرنه گم نمیشه!
حذف شده .. :|
من نمی تونم مطلب یا موضوع تازه ای بزارم.SadSadSadSadSadSadSad
بر روی گزینه ی سوالات متداول انجمن 55 کلیک کنین دوست عزیز
سلام.چطوری مطلب بدم به سایت
(30-01-2013، 0:04)کیمیا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بر روی گزینه ی سوالات متداول انجمن 55 کلیک کنین دوست عزیز
چرا نمی تونم پیام خصوصی ارسال کنم؟

چجوری می تونم موضوعی ارسال کنم ؟
چه جوری می تونم روی پروفایلم آهنگ بزارم؟
بعد بیست روز ثبت نام چرا مهمان وارد میشم /؟ ممنون