انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【86】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-03-2014، 15:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:31)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مــهری؟! |:
چــرا قــبل از ایــنکه بــه نــنت خــبر بــدی ایــن کــارو کــردی؟؟! -___-
واقــعا کــه!! |:
بــابات بــشنوه کــلتو مــیکنه !! |:| بــیژوور !!

به به به چه عجب مامان بچه ب حرف اومد |: ..

تارا |: تو شوهر داشتی؟ |: تارا تو بچه داشتی ب من نگفتی؟! |:

تو ب خواهرت چرا نگفتی؟! |:

چرا؟! |:

ب مامان میگم -_- .

(آیسان جوگیر میشود |: )

تازه چندین بارم طلاق گرفته ‏‎.__.‎‏ از هرکدوم!!@_@

خاک ب سرم |:

(06-03-2014، 15:35)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مامانه بچه به بچت برس شاید نوه دار شدی

|: ؟! O_O حسام؟!
(06-03-2014، 15:31)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مــهری؟! |:
واقــعا کــه!! |:
تارا من که از 1 سال پیش تا الان با خونه با تو بودم که!
تازه حتی برا خرید هم بیرون نرفتیم!!!!
تو یه چیزی بوگو!!
باوشع!
به فرید بگو ببینم چی میگه؟!!!!!!

(06-03-2014، 15:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
مــهری؟! |:
واقــعا کــه!! |:

ببرش دکتر این دخترو:| به باباشم نگو:|
عرفان>_____________<
میخوام یه چیزی بت بگم ها!
تو چرا منحرفی جملو رو اونجوری خوندی>____________________________________<
میتونستی فقط به خودم بگی من درستش کنم>___<

(06-03-2014، 15:35)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسام>_________________<
هر چی آتیشه از زیر سر تو بلند میشه>_<
[ -> ]

مــن هــم نــوه دارم هــم نــتیجه هــم نــدیمه!!! |:

کــجایه کــاری هــنو؟! |:

عــرفان بــه دخــدرم کــج حــرف نــزن!! |:
من كه دارم نتيجه دار ميشم (=
(06-03-2014، 15:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:28)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:26)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:19)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودمم به امیر دادم!!

مهراوه چشم و دلم روشن |: .. !!

امیر دادا از تو بعید بود |: ..

خاک ب سرم -_- .. !!

چی دادی؟× |:

نچ نچ نچ O_O

حالا از مهراوه بعید نبود ولی تو دیگه چرا امیر‎<_____>‎

همونو بگو |: نچ نچ نچ

واییییییییی O_O

امیـر!؟ |:

واییی چشام سیاهیی میره .. خدای بزرگ |: ..

حالا ی سوالی /: چه حسی داری الان مهرواه؟! |: .. -_-
من بش آواتار دادم>____________________________________________________________<

(06-03-2014، 15:28)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر رفت خجالت کشید الان دارن باهم تو خصوصی دعوا میکنن
حسامo_O
حالت خوبه؟!
تو دیه چرا
شما ها از من منحرف ترید به قرعان-_-

(06-03-2014، 15:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 15:28)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هاع مشکلتون همینه؟؟؟؟!!!
آواتارو میگم جمله بالایشو میخوندی خو>_<

ب جمله بالاییش اولن |: ..

دومن .. وقتی حرفتو زدی نمیخواد لاپیشونی کنی |: ..

نچ نچ نچ بی ادب |:

مهرواه این مامانت کو!؟ من باید ب بابات بگم حتمن ..

تو چرا شبا دیر میری خونه!؟ |: ..
عجبا-_-
مامانم تارا!!
بابام هم که زنده یاد!
خیلی وخته نمیاد!
تارا گفته اسمش رو نیارم!!!
من از خونه بیرون نمیرم به قرآن!!

بچه زیر سایه پدر بزرگ نشه همین میشه*__*
چیه آیسان
(06-03-2014، 15:37)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شــوور کــجا بــود بــاو!! |:

آیــسان مــن بــچه هــام شــمردنی نــیستن!! |: {:

هــییم!! sry !

میگم |: ..

|: ... !!؟

هوممم -_- ..
تارا بزرگ انجمنه خاله خودمی
(06-03-2014، 15:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه زیر سایه پدر بزرگ نشه همین میشه*__*
مــن بــراش هــم بــابا بــودم هــم مــامان!! cry girl
آخـر عـمـری هـمـه بـام مـهـربـون شـدن(:

خـوشـم مـیـاد(: