انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【86】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بـاو آروم !!:|...!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=93817
سپاسم بدید !
(06-03-2014، 17:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:23)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان؟=ا
تهدید کرد...=/
کیا؟
چی شده؟
عاقا من از غافله عقبم...Sad

آرع نفسی منو تهدید کرد |: ..

بزنش .. !! |:

هیشکی یه کی اومد ب عرفان فحش داد من جیگرم خنک شد ولی از اون آقاهه دلم خون شُـد بعد رف |: ..

نچ نچ...
باشه^ـــ-
اخی عرفان...
حالا چرا فوشش داد؟=/
(06-03-2014، 17:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:11)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلنایه تیکه موهایتروهم به گربه بده تاگرم شه گناه دارهUndecidedSmile

ای باباعBig Grin
آخی میونکن.سلنالاک صورتیتوبده به گربه.

ایستگاه کردیاBig Grin
میومیو.بهش کلاه گیس بورت هم بده میومیونکن فدات شم الهی قربون اون میوت.
(06-03-2014، 17:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:23)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه آدمـآیِ پــآچـه خواری....Angel

:|

والـا حالا یه چن تا فحش دادنـ....اینا دارن اینطوری خودشونو تیکـه پاره میکنن..!!البتـه منهای آیسانـ...|

خلاصه پاچـه خوار های عزیز بگـــم ما فلن نویسنده نمیخوایــم بره گفت وگو..اینقدر زحمت نکشید!
(06-03-2014، 17:27)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:23)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:14)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوبار هکت کنم؟

عرفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

اون اگه میتوس منو--می کردSmile

عرفان خوبی سایتتون اینه ک هرچی مقام ی نفر میره بالاتر هکش سخت تره در واقع LEVELشمامیره بالا اگه اینطوری نبود من تاحالا ده هزار بار صابر رو--کرده بودمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
جنبه ب خرج بدیدی شوخی بود
زرشک.

الان خیلی دارم خودم رو کنترل میکنم ک این انجمن رو ویروسی نکنم ولی حیف اینجا رو دوس دارم
اگه ی درصد از اینجا بدم میومد این کارو میکردم
اثراتش هم هس سلنا654321
(06-03-2014، 17:25)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:22)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چــه نفرینـــی؟!من اهل نفرین نیستم!!چون اگـه بودمـ تا الان دامن خیلی از اعضای خانواده و البته اطرافیان رو میگرفت!

دیدی گرفتSad

بیچاره چه قد وقت صرف کرده این فحشارو بنویسه‎Big Grin
هر کس با احترامـ گذاشتن به دیگران در واقع داره به خودش احترامـ میذاره..!!

خلاصه گفتــم بدونی من آدمـه عقده ایـی نیستــم!

مرامت داغونم کرد!
حالا یعنی من عقده ای هستم؟!

نـه.....|:

فقط یـه آدمـه بی هدفـ و بیکـآر میتونـه عقده ای باشـه!

آخه من هم بی هدفم و هم بیکار:|
(06-03-2014، 17:28)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:23)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان؟=ا
تهدید کرد...=/
کیا؟
چی شده؟
عاقا من از غافله عقبم...Sad

آرع نفسی منو تهدید کرد |: ..

بزنش .. !! |:

هیشکی یه کی اومد ب عرفان فحش داد من جیگرم خنک شد ولی از اون آقاهه دلم خون شُـد بعد رف |: ..

نچ نچ...
باشه^ـــ-
اخی عرفان...
حالا چرا فوشش داد؟=/
مِـرسی {: ..

نمیـدونم |: ..
(06-03-2014، 17:27)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بـاو آروم !!:|...!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=93817
سپاسم بدید !

اینا چیه باو دخملم حالم بدشدConfused
(06-03-2014، 17:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:11)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلنایه تیکه موهایتروهم به گربه بده تاگرم شه گناه دارهUndecidedSmile

ای باباعBig Grin
آخی میونکن.سلنالاک صورتیتوبده به گربه.

ایستگاه کردیاBig Grin
سلنابروگربروبشور.
(06-03-2014، 17:26)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 17:22)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نفسیــــــــــــــــــــــــــــــ
سیلام
کی اومدی آجی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی امتحان چه طورر بود؟؟؟؟؟

سلام آوایی=)
خیلی وخته باو=)
افتضاح=ا

نگوووووووووووووووو
منم همینطور
البت بچه های دیگه هم میگن بد دادن!
اما باس وایسیم نتیجع ها بیاد دیه!