انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【86】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مهرآور عآشق کی شدی ! ؟ شآید دوبآره عآشخ خودم شده بهم پآ داده من نفهمیدم ! Big Grin

عرفآن حرفتو کاملاً قبلول دارم ولی تآرآ هم عآشق همه پسرآ میشه ! Big Grin
(06-03-2014، 19:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این احمد میدونه من از کدوم پسر خوشم میاد!!!
شایعه درس نکنید!!!

فقط عاشقه پسرای فلشه!
عرفان>____________<

(06-03-2014، 19:35)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟
هـمـه چـیـو هـم مـیـدونم!|:

هــوممممــ... خخخ ^_^

مهراوه  عـاشـق^_^
دروخگو

(06-03-2014، 19:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟

دروغ میگه من بهش هیچی نگفتم ! Big Grin
مطمئن باشم؟

(06-03-2014، 19:36)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
شایعه درس نکنید!!!

بــه ایــن عــنتر مــیگی بــه نــنت نــمیگی؟! |:
عــاشخه کــی شــدی؟! >_<
وایی!
من غلط بکنم!
اصن معلوم نی احمد یادش باشه!
مال خیلی وخ پیش بود!
دلم مي خواد برقصم ^_^
حال ندارم از اينجا بيام بيرون:|
درود -ــــــ-
عــرفان؟! |:
ازت شــکایت مــیکنم !! |:
تــا دادگــاه مــیکشونمــت !! |: 2 ســال آب خــنک بــخوری !! |: بــیژوور !! >_<
(06-03-2014، 19:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهرآور عآشق کی شدی ! ؟ شآید دوبآره عآشخ خودم شده بهم پآ داده من نفهمیدم ! Big Grin

احمد>_________________________<
من شیکر بخورم از تو خوشم بیاد!!!
یکم فک کن
(06-03-2014، 19:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تارا کاملا شناخته شدس.
[ -> ]

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:
(06-03-2014، 19:40)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود -ــــــ-

ممد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوباره گروه رو جمع کن!!!!
بگرد سحر رو پیدا کن!
بهم توهین کردن!!!!
سریع>_________________________________________________<
(06-03-2014، 19:42)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:

نع دخترآ از من خوشون میآد نع من از دخترآ ! Big Grin
اوآیل دختر بآز بود قبول ! Big Grin

مهرآور تو یعنی چن مآه پیش تو تآرآ نگفتی من شوهرت بشم هآن ! ؟ بهم میگفت رسول ! Big Grin