انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هیچی میخوام برم....
(22-03-2014، 15:12)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها من برا خدافظی اومدم!
نمیخواید میرم):
بای

مرضیه بگو چیشده تا خفت نکردم >_<
کوجا میخوای بری
از کی ناراحتی |=

[؟]
(22-03-2014، 15:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دماغ؟استغفرالله حالابعدامد میشه که اعضای بدنو بوس کردConfused

حالا که نکرد اصلا بقیه جاها رو بوسید اخه به تو چه اگه اینجوریه تو بورو اصلا از اینترنت بیرون مناسب شما نیست عکس دخترای بدون حجاب و مردای بدون حجاب میاد شما تحریک میشین بعد کارهای ناپسند غیر اسلامی میکنید
همه میرنDodgy
بابا انگارجنگهDodgy
(22-03-2014، 15:10)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:05)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:02)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:00)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیکی خوبی

اوهوم
پروفایلمو با امضامو با آواتارمو عوض کردم
لیست دوستامم مرتب کردم و اضافیارو حذفیدم
حالم جا اومد
^__^

امضا و اواتارت خیلی چرته گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 214

I really love One direction
Understand؟

I LIKE YOU !
Angel
LOL
..!

اتوسا بیخی باو ..
وان دایرکشن تکه ..
(22-03-2014، 15:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دماغ؟استغفرالله حالابعدامد میشه که اعضای بدنو بوس کردConfused

اوففففففففف ........

منـآفق ...

خخخخ ول کن بـآو ... دمـه عیدی گرفتی ما رو ؟؟
(22-03-2014، 15:11)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:10)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:07)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:05)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:02)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم
پروفایلمو با امضامو با آواتارمو عوض کردم
لیست دوستامم مرتب کردم و اضافیارو حذفیدم
حالم جا اومد
^__^

امضا و اواتارت خیلی چرته گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 214
عکس زینه اتفاقازین خیلی هم خوبه که ازاواتاراستفاده کنی.

من از تو نظر خواستم ؟
because i love one direction too!specially zayn

خیلی بامزه ای نه ؟
کجا مرضی ؟!
(22-03-2014، 15:07)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-03-2014، 15:01)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 214
به سرنوشت بگویید ((: اسباب بازی هایت بی جان نیستند، آدمند ،میشکنند... آرامتر... ))کجاش خوبه؟Dodgy

عزیـزم تـو رو چـ ـه به ایـن گیـرآ ... Exclamation

مسجـد کـه نیـومدی .. انجمـنه ... Exclamation

اصلآ کجاش بده ؟؟؟ دمـآغشو بوس کرده ..لب که نگرفتـه .. Confused

اصلآ شاید خواهر برادر باشن .. هوم ؟؟؟ Dodgy

(22-03-2014، 14:52)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه قدرامضای توغیراخلاقیهjastinConfused

مـن دیگه چیزی نگـم ...

دوسـتاام جوابتو دادن ..

به سـلآمتی همـه ی رفیـقـام ... Heart

آفرین ایمان Big Like -___-
خوشم اومد جوابشو دادی |:
بریدپیش خدابگیدمیخوام غربی شم من خدانیستم انقدروطن فروشیدکه طرف اسراییل وومیگیرید
البته واسه نیکی امریکاروبرمیدارم Angel