انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دلم برایه این عرفان خیی می سوزه چرا ینقد بهش گیر می دین اخه؟××___××
سلام زن داداش(:
چطوری؟
چرا بچتو ول کرده بودی؟
صُب به من پناه آورده بود|:
(21-03-2014، 12:45)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:44)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:39)کیمیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلامـــ بــر هـمهSmile

4xv

grou

:p318:

p345

:492:

:499:

:498:

Confusediv:

:hje:

6gd

:4chs:

:bighug:

سلام عزیزم

خوبیـــ :؟

(21-03-2014، 12:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هلن
های
هاوار یو؟
خوبه؟

میسی گوگولی!
ستاره هات مبارکه!!

(21-03-2014، 12:42)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:40)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:39)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عروسی قنبره!!!!
نیکی باهاش قری؟
چون محلم نزاشت×__×
اما الان گذاشت

قر بی قر!!!!!

من می رم هی پاپ برقصم دیگه نمی توم قر بدم!

والا قاط داره ستاره هام
هی میان و میرن
هلن تو همونی توی فلش پـآر* !؟ ..

سلـآم ..
استـــــآد|:
(21-03-2014، 12:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام زن داداش(:
چطوری؟
چرا بچتو ول کرده بودی؟

چیشدع مگع
Undecided
(21-03-2014، 12:45)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیسان؟

هاع ؟!؟
اینجا ایسان هس یا من کورم؟
(21-03-2014، 12:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام زن داداش(:
چطوری؟
چرا بچتو ول کرده بودی؟

غزل؟
(21-03-2014، 12:45)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:39)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:37)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:34)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 12:32)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو کیستی که زِ من میسپاسی؟؟
عرفان کیست؟

منم ای بابا گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 40
قدمتم از همه شما تو اینجا بیشتره گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 40

هووووم
یکی ازفامیلامون اسمش عرفانه!
یه بار مجبورش کردم خاک بخوره:|

عجب الاخی بوده گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】 40
الاغ نبوده
بهش گفتم
یا اسرارتو فاش میکنم
یا باس خاک بخوری
اون اسکل خاک خورد(:

ازبس جوگیر بود 
(21-03-2014، 12:45)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یادم وقتی سه تا دونه ستاره کوچولو داشتم عرفان 4تا داشت الانم که انقد ستارع دارم عرفان هنوز4تا دارهBig GrinBig Grin

این ستاره ها هم شانسکیه من براشون تلاش نکردم
عاقای ALONE BOY

عایا شما تغییر نام کاربری دادین؟؟؟؟؟
البته خیلی عذر میخوام:|