انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【93】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-03-2014، 17:19)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 17:18)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
s mez!0o

s '
pedram

ترجمه کن!

(21-03-2014، 17:17)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 17:15)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 17:13)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 17:12)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیسان ینی من خودمو بکشم آیسان رضایت نمیده
همون روز اولم با من لج داشت :|
آدم به خاطر کسی که دوسش داره هر کاری میکنه(-_-)
حالا دست خودته

این آیسان از وقتی نام کاربریش عوض شد با من لج گرفت
هعیییییییی
ببخشید نام کاربری اینقدر اثر میزارهHuh
رو اون که اثر گذاشته البته یه چیز دیگه هم هس که نمیشه گفت
عجباExclamation
هرجور راحتیدSleepy
مونا رفتی تو فاز انگلیش!؟
(21-03-2014، 17:21)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با گوشیش اومده!
(21-03-2014، 17:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-03-2014، 17:21)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با گوشیش اومده!

نــمــیــدونــســتــم!
(21-03-2014، 17:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

با گوشیش اومده!

arh :hlp:
srat darm ^_^
(21-03-2014، 17:25)■■■ sina ■■■ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جناب آقای شادمهر عقیلی
پارسال میخوندی « به همه میخندی، با همه دست میدی، دستتو میگیرم، دستمون پس میدی اما دوست دارمم »
بعد امسال میگی « از همه آدمای شهر بیزام چون با یکیشون خاطره دارم»!
خب وقتی میری با همچین آدمی دوست میشی همین میشه دیگه....

aen baed mhrm bsh -_-
پدرام پ.خ رو بخون(-_-)
(21-03-2014، 17:25)■■■ sina ■■■ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جناب آقای شادمهر عقیلی
پارسال میخوندی « به همه میخندی، با همه دست میدی، دستتو میگیرم، دستمون پس میدی اما دوست دارمم »
بعد امسال میگی « از همه آدمای شهر بیزام چون با یکیشون خاطره دارم»!
خب وقتی میری با همچین آدمی دوست میشی همین میشه دیگه....
ولی من اهنگش را دوست دارم( از همه ادم های شهر بیزارم..........)
nora ?
azdoag krd ?

marea ^0^o0o0