امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمدرضا فروتن: مشغول ادامه تحصیل هستم/ آلبومم بزودی راهی بازار خواهد شد

محمدرضا فروتن: مشغول ادامه تحصیل هستم/ آلبومم بزودی راهی بازار خواهد شد 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گزارش سینما خبر؛  محمدرضا فروتن بازیگر فیلم "شیفت شب" با اشاره به دلایل کمرنگ شدن نقش هایش در سالهای اخیر گفت: فیلم هایی را هم که در سالهای اخیر بازی کرده ام دوست دارم. فیلم هایی مثل عیار ۱۴، کنعان، تجریش ناتمام، دیگری و ... همه فیلم های دوست داشتنی برای من بوده اند.
بازیگر نقش "فرهاد" در فیلم "شیفت شب" افزود: واقعیت این است که اولویت من در این سال ها عوض شده و مشغول ادامه تحصیل در رشته روانشناسی بالینی هستم. علاوه بر این، فضای موسیقی را هم تجربه می کنم که برایم بسیار لذت بخش است. بزودی آلبومم راهی بازار خواهد شد و امیدوارم مورد توجه مردم قرار گیرد.
فروتن با اشاره به تاثیرات متقابل حرفه بازیگری و رشته تحصیلی اش اظهار کرد: رشته تحصیلی ام همه جوانب زندگی ام را تحت تاثیر قرار داده و یکی از این تاثیرات هم طبیعتا روی بازیگری من بوده است. در مورد تحلیل روانشناختی شخصیتها و نقشهایی که بر عهده می گیرم رشته تحصیلی ام توانسته به من کمک کند.
وی افزود: البته سینما برای من همیشه جایگاه خاص خودش را دارد و دستاوردهایی از سینما دارم که هیچوقت حاضر نیستم آن را با چیزی عوض کنم.
برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از هفدهمین جشنواره فیلم فجر در پایان، ضمن ابراز امیدواری به شرایط اخیر سینمای ایران، خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم از اینکه فضا باز شده و جوانان می توانند حرفها، مسائل و نیازهای نسل امروز را بررسی کنند و در موردش فیلم بسازند. حضور کارگردانان جوان در جشنواره امسال نشان دهنده جدیت و پشتکار آنها برای باز کردن جای خود در صنعت سینمای ایران و البته اتفاق خوشایند و امیدوارکننده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط SaYe 124
آگهی
هركسي را بحـــــــــــر كاري ساختند..!

ايرانيا اصولا به اين جمله اعتقادي ندارن...هـــه!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  پیتر دینکلیج در بازسازی فیلم Toxic Avenger نقش آفرینی خواهد کرد
  فیلم پینوکیو با بازی روبرتو بنینی در کریسمس ۲۰۲۰ روی پرده سینماهای آمریکا خواهد رفت
  کارگردان Ex Machina یک فیلم ترسناک جدید و کم هزینه را تولید خواهد کرد
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  اولین تریلر فیلم The Suicide Squad احتمالا به‌زودی منتشر خواهد شد
Video انصراف جلیل سامان از ساخت ادامه سریال "زیرخاکی"
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  بن ویتلی فیلم The Meg 2 را کارگردانی خواهد کرد
  اسکارلت جوهانسون در فیلم Bride نقش آفرینی خواهد کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان