امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Watch Dogs دارای ۳۹ ماموریت اصلی است | به شیکاگو خوش آمدید

همانطور که می دانید عنوان Watch Dogs تا ۲ روز دیگر به صورت رسمی برا کنسول های نسل هشتم و هفتم و PC از سوی شرکت یوبیسافت روانه ی بازار می شود اما در چند روز گذشته برخی از نسخه های این بازی لیک شد و در دسترس برخی از گیمران قرار گرفت حال طبق خبری منتشر شده اعلام شده است که عنوان Watch Dogs دارای ۳۹ مرجله ی اصلی و چند مرحله ی فرعی است آیا Watch Dogs امروز به پایان رسیده است و به همین بهانه NeoGAF لیست کاملی را در مورد مراحل این عنوان منتشر کرده است .
طبق اطلاعات منتشر شده در مورد این موضوع از سوی NeoGAF این بازی دارای ۳۹ مرحله ی اصلی که به صورت مستقیم بر داستان بازی تاثیر می گذارند این در حالی است که در کنار مراحل اصلی ، شمار زیادی مرحله ی فرعی وجود خواهد داشت که برای اتمام این مراحل باید در تمام سطح شهر شیکاگو به ماجراجویی و جستوجو بپردازید .
ماموریت های اصلی
Act I – ۹
Act II – ۱۵
Act III – ۶
Act IV – ۸
Act V – ۱
ماموریت های جانبی
Criminal Convoys – ۱۸
Fixer Contracts – ۴۰
Gang Hideouts – ۱۵
ماموریت های تحقیقاتی
Human Traffic – ۱۱
Burner Phones – ۸
QR Codes – ۱۷
Missing Persons – ۷
Weapons Trade – ۱۰
ماموریت های آرشیوی
Song Sneak – ۲۳
Privacy Invasion – ۳۰
ctOS Towers – ۱۳
ctOS Breach – ۱۶
City Hotspots – ۱۰۰
Audio Logs – ۱۰
Watch Dogs دارای ۳۹ ماموریت اصلی است | به شیکاگو خوش آمدید 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren
آگهی
من نمیدونم جاهای دیگه هم شنیده بودم 39 مرحله داره مثلا اگه 40 تا میشد چی میشد بازی سال اینده می اومد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecided
Watch Dogs دارای ۳۹ ماموریت اصلی است | به شیکاگو خوش آمدید 1
پاسخ
یه چیزی به مثل جی تی ای که ماموریت های اصلی بازی رو تموم میکنه ماموریت های جانبی بهت سلاح ها ، ماشین و امکانات جدید میده
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان