امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشاره غيرمستقيم مورينيو به جدايي چک ازچلسي

سرمربي پرتغالي آبي‌پوشان لندن به طور غيرمستقيم از احتمال خروج سنگربان چک تبار تيمش از استمفوردبريج پيش از آغاز فصل جديد خبر داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاره غيرمستقيم مورينيو به جدايي چک ازچلسي 1
گمانه‌زني برخي از رسانه‌هاي انگليس در خصوص جدايي پتر چک از چلسي پس از بازگشت تيبا کورتوا از اتلتيکومادريد به جمع آبي‌پوشان لندن به حقيقت نزديک‌تر شد. گفته مي‌شد که بازگشت دروازه‌بان بلژيکي چلسي که سه فصل به اتلتيکومادريد قرض داده شده بود، چک را به سنگربان دوم تبديل و احتمالاً او را به ترک آبي‌پوشان لندن وادار خواهد کرد.

به نقل از تسنيم، ژوزه مورينيو هم اشاره‌اي غيرمستقيم به اين موضوع داشت وقتي از مارک شوارتزر، سنگربان استراليايي پا به سن گذاشته چلسي به عنوان دروازه‌بان دوم خود ياد کرد.

وي در گفت‌وگو با نشريه ايوينينگ استاندارد اظهار داشت: پتر آماده جنگيدن براي تصاحب جاي خود در ترکيب تيم است اما تيبا در حال حاضر بهترين دروازه‌بان جوان دنيا است و من شکي در اين خصوص ندارم. دروازه‌بانان ما براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي تيم با يکديگر خواهند جنگيد و براي من تصميم‌گيري در خصوص انتخاب دروازه‌بان اصلي تيم يک مشکل شيرين است.

مورينيو افزود: چلسي تيمي است که مي‌خواهد قدرتمند باشد و از تمام پتانسيل خود براي کسب تمامي جام‌ها استفاده کند اما من مي‌دانم که مارک شوارتزر هم دروازه‌بان بسيار خوبي است و مي‌خواهد شانسي واقعي براي حضور در رقابت جهت کسب جام‌هاي مختلف داشته باشد. مي‌دانم شوارتزر دروازه‌بان بسيار خوب، با ثبات و با شخصيتي است و کاملاً آمادگي ايفاي نقش به عنوان دروازه‌بان دوم ما را دارد و درست مانند فصل گذشته در صورت لزوم با واکنش‌هاي خوب خود به ما کمک کند.

آخرين اخبار حاکي از آن است که چلسي براي فروش پتر چک پيشنهادي از تيم پاري‌سن‌ژرمن فرانسه دريافت کرده و طرفين مشغول مذاکره براي انتقال اين سنگربان چک‌تبار به پارک دو پرنس هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاره غيرمستقيم مورينيو به جدايي چک ازچلسي 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  فابرگاس : بهترين روزهايم را با مورينيو تجربه مي‌کنم!
  قلعه نويي: موقع جدايي آندو نظر من را مي پرسند
  تقويت احتمال جدايي پودولسکي از آرسنال
  تيو: بارسلونا فابرگاس را مجبور به جدايي کرد
  مورينيو: مثل کريس رونالدو ديگر نمي آيد
  مورينيو: دو بار پيشنهاد پي اس جي را رد کردم
  مورينيو: چلسي با هر اتفاقي هماهنگ مي‌شود
  احتمال جدايي مسي از بارسا به علت سخت گيري هاي مالياتي اسپانيا
  مقايسه جالب بين رئال آنچلوتي ورئال مورينيو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان