امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توان نظامی ایران+مدرک

(26-10-2012، 18:35)haymdal1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم منظورت حتما انرژی اتمی هستش دیگه نه؟امریکا گفت انرژی اتمی هم نسازین چون بعد از اون دیگه چند قدم تا ساختن بمب اتمی فاصلست.
نه عزیزم تمام این مشکلات از سره دلاره وقتی که امریکا بیاد قیمت دلار رو کم میکنه و تا چند سال قیمتا همی باقی میمونن واونایی هم که اصلا به دلار کار ندارن وقتی که میبینن جسای دیگران داره گرون میشه ماله خودشون رو هم میبرن بالا تا سود بکنن.
عزیزم مثلا فرض کن تو میخوای کامپیوتر بازی کنی ولی همش بابات هرچند دقیقه یک بار میاد پیشت تا تورو کنترل کنه که مثلا فیلم های بد نگاه نکنی ویا بازی های.....نکنی بعد هم همش ازت سوال کنه تو این چنددقیقه چیکار کردی؟خب تو اصلا از اون بازی یا فیلمی که داری میبینی چیزی میفهمی؟اینم دقیقا مثله همونه تو قران نیومده که تمام زنان حتما باید حجاب داشته باشن بلکه گفته شده زنانی که حجاب نداشته باشن در این دنیا و اون دنیا از برخی از نعمت ها نمیتونن استفاده کنن و به این میگن ازادی که هرکی خواست همونطوری لباس بپوشه
و داداشه من ما الان تو اوج افت اقتصادی هستیم که یکی از نمایندگان مجلس ور میداره میگه که ما باید به فکر درست کردن للباس اسلامی برای اقایان باشیم خداییش با این کار میخوان چی رو درست کنن؟
عزیزم اون ماله موقعی بود که همه ی مردم هم فکر بودن و از ته دل دعا میکردن خدا هم دعاشون رو براورده میکرد اما حالا نیمی ز کسایی رو که میشناسم دلشو میخواد زودتر جنگ بشه چون تو این جنگ جنگ بین ارتش هاست نه بین ارتش و مردم
موفق باشی
مگه آمریکا کی هست که به ما دستور بده
قیمت دلار هم ربطی به جمهوری اسلامی نداره کار اون دلال هایی است که هستن
این که ممکنه پدرتون به شما اطمینان نداشته باشه که دلیل نمی شه چون من هر جایی بخوام می رم و خانواده هم به من اطمینان دارن
توی قرآن دقیقا اومده ای پیامبر به زنان خودت و زنان مومنان بگویید حجاب داشته باشند (یعنی دستور بده)
الآن هم بیشتریا جمهوری اسلامی می خوان و به قوانینش احترام می گذارند لطفا اون کسانی رو که در اقلیت هستند در اکثریت نبینید
توی جنگ که حلوا خیر نمی کنن بالاخره توی جنگ به شهر ها هم حمله می شه پس نمی شه گفت جنگ بین ارتش هاست چون مردم هم ناخواسته درگیر می شن
من فکر نمی کنم انسانی وجود داشته باشه که از جنگ خوشش بیاد
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
توان نظامی ایران+مدرک 3
پاسخ
آگهی
خواهشن اسپم ندهید 3 تا اسپم حذف شد Angry
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
اگه ی نگاه به روابط ایران با کشورهای غربی از جمله امریکا داشته باشیم،ما بعنوان مبارزه با امریکا شیطان بزرگ خیلی ضرر دادیم و در مقابل به بقیه کشورهایی که دست کمی از امریکا ندارن بارها باج دادیم..
شاید بهتره رو این قضیه نگاه احساسی نداشته باشیم..
در ضمن یکسری از آمار فوق العاده بود و باور نکردنی.ممنون از شما دوست عزیز
هروقت نتونستی کسی رو فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی!

((افلاطون))
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان